Ricoh Polska – WYPRODUKUJE BomBę

Warszawa, 12 stycznia 2010 r. – Ricoh Polska od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiej kultury i sztuki. W tym roku działania te zyskają nowy wymiar za sprawą wsparcia Jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Mariana Kosiniaka, który będzie uświetniony spektaklem „Bomba” w Teatrze na Woli, w reżyserii Macieja Kowalewskiego.

Firma Ricoh zdecydowała się pomóc w organizacji bazując na doświadczeniach spółki ATA-INT.LTD przejętej przez korporację, a reprezentowanej przez obecnego prezesa Ricoh Polska, Tomasza Nazaruka. ATA-INT.LTD wyprodukowała w ubiegłych latach trzy spektakle: „Poczekalnia” – spektakl, który dwa sezony gościł na deskach Teatru Polskiego w Warszawie; „Miss Hiv”- przedstawienie, o którym było głośno, nie tylko w Polsce, a które obecnie grane jest na deskach teatru Polonia oraz największy offowy spektakl teatralny w Polsce pt. „Bomba”.

„To dla nas wielki zaszczyt móc uczestniczyć w znakomitym przedsięwzięciu, współpracując z tak wspaniałymi artystami.. Produkcja teatralna i sprawy związane ze sztuką są moją pasją, dlatego cieszę się, że teraz jako Ricoh będziemy mogli przyczynić się do promocji polskiej kultury.” – powiedział Tomasz Nazaruk, Prezes Zarządu Ricoh Polska.

W sztuce „Bomba” występuje ponad 20 aktorów z całej Polski, a m.in.: Ewa Szykulska, Maria Seweryn, Marian Kociniak, Włodzimierz Press, Anna Mucha, Tomasz Karolak, Iza Kuna i wielu innych.

“Mam wrażenie, że spotkało mnie wielkie szczęście, bo poznałem firmę i grupę wyjątkowych ludzi, którzy potrafią z wielką pasją zajmować się sprawami, pozornie niezwiązanymi z profilem podstawowej działalności firmy.” – powiedział Maciej Kowalewski, dyrektor Teatru na Woli. ”Mam nadzieję, że wspólnie z firmą Ricoh Polska powtórzymy sukces, jaki odnieśliśmy w latach ubiegłych.”

O Ricoh:
Firma Ricoh utworzona w Japonii w roku 1936, jest korporacją o zasięgu ogólnoświatowym, obejmującą 317 firm i oddziałów, a także 26 zakładów produkcyjnych. Należy do dziesięciu największych na świecie firm informatycznych. Jest największym producentem cyfrowych wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Gama produktów Ricoh obejmuje również czarno-białe i kolorowe drukarki laserowe, faksy, powielacze cyfrowe, aparaty fotograficzne oraz oprogramowanie. Aby lepiej odpowiadać wymaganiom rynków lokalnych, jej działalność jest kontrolowana przez centrale regionalne, w tym Ricoh Europe PLC zlokalizowaną w Wielkiej Brytanii oraz Holandii i obsługującą oddziały oraz dystrybutorów w kilkudziesięciu krajach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Polski oddział Ricoh powstał w kwietniu 1996 roku zastępując działającego do tej pory dystrybutora. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Poza tym firma ma cztery oddziały: w Katowicach, Poznaniu, Szczecinie oraz Wrocławiu, a także sieć Autoryzowanych Partnerów Handlowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.ricoh.com.pl.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Szkoły średnie rejestrują się do walki z rakiem prostaty

    Ruszyła III edycja Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży „Mam Haka na Raka”. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju po...

Zamknij