SEA ME CLASSY: kolekcja Iluzja Jewellery

Charakterystyczny dla Iluzji jest podział na kolekcje, które w rzeczywistości są otwartym, ewoluującym strumieniem wciąż  pojawiających się nowych modeli w ramach przyjętej dla danej linii estetyki. SEA ME CLASSY jest bardzo kobieca, elegancka i zmysłowa. Charakteryzują ją zgaszone, pudrowe i ciepłe kolory oraz motywy inspirowane antykiem. Królują perły uzupełnione przez larimar, karneol, cytryn oraz muszle, które nosimy nie tylko w sezonie letnim.

Delikatne muszelki idealnie komponują się z grubymi swetrami i sprawiają, że cały czas nosimy na sobie cząstkę lata. SEA ME CLASSY to też niezwykła symbolika przewijająca się w poszczególnych jej elementach. Znajdziemy tu monety będące symbolem obfitości, złote rybki oraz piórka które przywodzą na myśl wolność, kreatywność i duchowość.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Teatr Remus zaprasza na „Echo”

Teatr Remus zaprasza na kolejny pokazy spektaklu „ECHO”: 24. października, godz. 19.00 wstęp wolny ul. Targowa 80 (drugie wejście od...

Zamknij