The Walking Dead atakuje po raz ósmy

The Walking Dead atakuje po raz ósmy

Świat po apokalipsie nie jest bezpieczny. Jak w nim przetrwać? Na szczęście nie musimy sprawdzać tego na własnej skórze! Wystarczy 26 lutego o godzinie 22:00 włączyć stację FOX i delektować się powrotem drugiej części 8. sezonu The Walking Dead!

The Walking Dead jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych i komentowanych seriali na całym świecie. Producenci co rusz podkręcają atmosferę wokół fabuły, zaskakując widzów często kontrowersyjnymi rozwiązaniami. Podobnie stało się w ostatnim przed przerwą odcinku, kiedy to Carl został ugryziony przez zombie. Czyżby aktor, który na ekranie jest od pierwszego sezonu, miał zakończyć swoją przygodę z serialem, a jego bohater umrzeć? Nie tylko widzowie nie spodziewali się takiego zwrotu akcji – sam Chandler Riggs, grający Carla, nie ukrywał zdziwienia:

Nie spodziewałem się, że Carl kiedykolwiek zostanie uśmiercony. W jego historii zostało jeszcze kilka wątków, które można by ciekawie opowiedzieć. Dowiedziałem się o tym podczas prób do odcinka szóstego. Nie tylko dla mnie była to szokująca informacja. Andrew Lincoln też nie mógł w to uwierzyć. Chyba nikt z ekipy się tego nie spodziewał. Ten nagły zwrot akcji na pewno będzie miał wpływ na Ricka, Michonne i resztę bohaterów.

The Walking Dead atakuje po raz ósmy

Nadchodzi apokalipsa

Z czym, poza sytuacją z Carlem, będą musieli zmierzyć się bohaterowie w najbliższych odcinkach? Po zakończonej bitwie z armią Negana, Rick będzie musiał stawić czoło nowo powstałym problemom. Tymczasem w innych grupach, które stoją przeciwko Neganowi, nadal trwa walka, która zmusza ich przywódców do podejmowania trudnych decyzji. Greg Nicotero, jeden z producentów serialu, mówi:

W każdym odcinku staramy się, aby widz został z myślami przy naszej produkcji. Co będzie dalej? Jak zakończy się dana sytuacja? Czy uda się bohaterom przeżyć? Dlatego pomysł wojny oraz możliwość zobaczenia, jakie może być życie po niej, jest według mnie całkiem niezły. Co będzie dalej? Jak postaci poradzą sobie z problemami?

The Walking Dead atakuje po raz ósmy

Ponadgodzinna premiera drugiej części 8. sezonu The Walking Dead odbędzie się w poniedziałek 26 lutego o godz. 22:00 tylko na FOX! A wszyscy Ci, którzy nie mogą spać nocami, bo czekają na premiery swoich ulubionych produkcji, będą mogli włączyć FOX już o godz. 3:30 w nocy i delektować się serialem już pół godziny po premierze amerykańskiej!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
S.Pellegrino Young Chef 2017 – znamy zwycięzcę

Marcin Popielarz z restauracji Biały Królik w Gdyni zwyciężył w półfinale konkursu S.Pellegrino Young Chef 2017 w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki...

Zamknij