A Ty, z kim tworzysz zgraną parę?

Foto/pixabay.com

Zgraną parę może tworzyć dwoje kochających się ludzi, ale też nastolatka ze swoim pupilem, kumple z tego samego podwórka, dziadek ze swoją najstarszą wnuczką czy najlepsze koleżanki z pracy. Istotą zgranych par są wyjątkowe więzi, które sprawiają, że można więcej i lepiej, bo tworzą je uzupełniające się osoby. Chcąc to podkreślić marka Milka przygotowała nową tabliczkę, która jest połączeniem dwóch kultowych produktów – najdelikatniejszej czekolady i ciastka Oreo. Zaskakujące rozwiązanie polegające na ułożeniu całych ciastek na kostkach czekolady zapewnia nowe, jeszcze lepsze doznania smakowe, a tradycyjny rozmiar tabliczki zachęca do dzielenia się przekąską ze swoją zgraną parą.

Inspiracją do stworzenia produktów marki były właśnie zgrane pary. Każdy z nas z kimś taką tworzy i nie ważne czy jest to przyjaciel, mama, dziadek, wnuczka czy czworonóg, ta druga istota sprawia, że powstaje wyjątkowe połączenie wywołujące uśmiech na twarzy. Zgrane pary lubią pokazywać światu swoje dopasowanie i pozytywną więź – czy to za pomocą wspólnych zdjęć zamieszczanych na serwisach społecznościowych, czy też ubierania się w podobne lub uzupełniające się elementy garderoby. Taką idealną kombinację udało się stworzyć także w przypadku najdelikatniejszej czekolady i zabawnych ciastek, które zostały zamknięte w nowej tabliczce. Nieoczywiste ułożenie całych ciastek na powierzchni czekolady podkreśla idealne połączenie dwóch kultowych produktów i tym samym gwarantuje zupełnie nowy smak.

Zgrana para?

Foto/pixabay.com

Nie od dziś wiadomo, jaką moc sprawczą mogą mieć zżyte ze sobą babcia i wnuczka czy nastolatek ze swoim czworonogiem. Niesamowite jest również, że czasem z pozoru zupełnie inne, niepasujące do siebie osoby okazują się najlepszymi przyjaciółmi czy parami. Każdy z nas ma własną, wyjątkową historię swojej zgranej pary! Dlatego marka, znana z zachęcania Polaków do okazywania delikatności, zachęca do opowiedzenia o swoich zgranych parach! Można to zrobić za pośrednictwem oficjalnej strony Milki na Facebooku i Instagrama. Każda osoba, która podzieli się zdjęciem osoby, z którą tworzy zgraną parę weźmie udział w konkursie. Codziennie będą do wygrania atrakcyjne nagrody – podwójne bilety do kina i aparaty Instax! Akcja trwa od 14 maja do 3 czerwca 2018 roku.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Upiór w Operze w Romie

Dzień 13 lutego 2010 zapisał się złotymi literami w historii Teatru Muzycznego ROMA. Po raz pierwszy osiągnęliśmy tak imponującą liczbę...

Zamknij