Już w maju wracają bezpłatne treningi z instruktorem na terenie Warszawy!

Foto/pixabay.com

To już 9. sezon, kiedy panie mogą uczestniczyć w bezpłatnych treningach prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego instruktora, które organizowane są raz w tygodniu w ramach dzielnicowego programu Women’s Run & More. W maju startujemy na Ursynowie, Wilanowie, Włochach i Woli.

Niezmiennym celem programu jest zmotywowanie oraz zapewnienie kobietom, bez względu na wiek, wygląd czy pozycję społeczną, możliwości stworzenia grupy i rozpoczęcia wspólnych treningów pod okiem profesjonalisty. Program pomaga w przezwyciężaniu ograniczeń własnego ciała i umysłu w dążeniu do celu czego efektem ma być poprawa samopoczucia, samooceny i lepsza jakość życia. Bezpłatne treningi dla kobiet prowadzone są we współpracy z urzędami dzielnic m. st. Warszawy nieprzerwanie od 2009 roku, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców z każdą kolejną edycją.

Cotygodniowe treningi biegowe przeznaczone są głównie dla początkujących. Bieganie jest jedną z najprostszych, tanich i najbardziej skutecznych form ćwiczeń. Biegać można niemal wszędzie, o każdej porze dnia i nocy, a sam sport nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Prowadzone treningi obejmują rozgrzewkę i rozciąganie, jogging oraz bieganie z przerwami na krótkie ćwiczenia – nie ma znaczenia, jak szybko, czy wolno biegają uczestniczki, trener stara się dostosować rytm treningu do poziomu zaawansowania grupy. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Już w maju wracają bezpłatne treningi z instruktorem na terenie Warszawy!

Bieganie może być świetną zabawą w ciekawym towarzystwie, dlatego organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko kobiety – każda uczestniczka może wziąć udział w treningu w towarzystwie męża, partnera oraz dzieci. Trening ma stanowić formę aktywnego spędzania czasu również w gronie rodzinnym.

Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną? Chcesz się ruszać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do treningu! Udział w bezpłatnych zajęciach z instruktorem pomoże rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Błękitnokrwiści. Melissa De La Cruz

Melissa De La Cruz Błekitnokrwiści Blue Bloods ISBN: 978-83-60010-95-2 Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska Stron.: ok. 350 Cena: ok. 34,90 Jeszcze nigdy...

Zamknij