Anita Sokołowska dla Signature Restaurant

Anita Sokołowska dla Signature Restaurant

Anita Sokołowska dla Signature Restaurant

To już kolejna edycja projektu Signature Gwiazd, który jest autorskim konceptem restauracji Signature. Miejsce to jest bardzo uznane w środowisku showbiznesowym, a to za sprawą kuchni na najwyższym poziomie, wspaniałej atmosfery i oryginalnego designu wnętrza. Świadczą o tym także przyznane nagrody, a są to, m.in.: wyróżnienie w przewodniku Michelin 2016, rekomendacje Forbes, nagrody w Wine and Food Noble Night, a także przyznany Certifficate of Excellence 2016 od użytkowników TripAdvisor.

O restauracji

Signature pochodzi od angielskiego słowa oznaczającego podpis – inspirując się nazwą miejsca stworzono projekt – Signature Gwiazd. Zapraszane są do niego gwiazdy, które lubią gotować i są częstymi gośćmi restauracji. Pierwszą gwiazdą była Małgorzata Socha, która skomponowała z Szefem Kuchni przepysznego dorsza z ravioli. Obecnie nad przekazaniem swoich ulubionych smaków pracuje Anita Sokołowska, która jest bardzo zaangażowana w projekt od samego początku.

Anita Sokołowska dla Signature Restaurant

Anita Sokołowska dla Signature Restaurant

Współpraca

Jest mi niezmiernie miło, że zostałam zaproszona do współpracy. Właściwie od razu się zgodziłam, ponieważ to ogromny zaszczyt móc współpracować z szefem kuchni Wojciechem Kilianem i podpatrywać go w pracy. Po drugie, mam okazję sprawdzić swoje umiejętności kulinarne a ja lubię wyzwania. Po trzecie to po prostu ogromna przyjemność i świetna zabawa. Mam cichą nadzieję, że wszystkim posmakuje to co zaproponujemy – mówi Anita Sokołowska.

Anita Sokołowska to naturalny i jasny wybór dla Signature Restaurant. Nasz częsty gość, olbrzymi talent aktorski i do tego uczestniczka programu związanego z gotowaniem. W trakcie przygotowań miałem okazję spróbować pierwszych propozycji smakowych i myślę, że to był strzał w dziesiątkę – Anita wie, co to smak i styl Signature 🙂 – mówi Marcin Mazur, dyrektor spółki zarządzającej restauracją.

Anita Sokołowska dla Signature Restaurant

Anita Sokołowska dla Signature Restaurant

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Zdrowie i relaks w Kołobrzegu? Czemu nie!

Dysponujemy nowoczesną, klimatyzowaną salą konferencyjną oraz sprzętem audiowizualnym umożliwiającym zorganizowanie spotkania, konferencji czy szkolenia w miłym otoczeniu. Zapraszamy również indywidualnych...

Zamknij