Najgorętsze trendy sezonu odkryte

; "Trend Report Jesien 2016" z cyklu Sephora Hot Trends - prezentacja najnowszych trendow w makijazu, pielegnacji i zapachach - popoludnie z gwiazdami, C.H. Arkadia, Warszawa, 2016.10.01; fot. Pawel Luty / EPOKA

Sephora Trend Report Jesień-Zima 2016/2017

RELACJA Z SEPHORA TREND REPORT JESIEŃ/ZIMA 2016

Prawdziwe święto trendów już za nami! Wszystkie jesienne stylizacje w najgorętszych trendach można było poznać i wypróbować na sobie w ten weekend w Sephorze w warszawskiej Arkadii. Co jest hot tej jesieni i zimy? Przykuwające uwagę ciemne usta, soczyste, neonowe, intrygujące barwy w makijażu oczu i ust w stylu technicolor, drobinki brokatu w makijażu oka, color correcting i dramatyczny smokey eye! Tajniki tych makijaży zaprezentował jeden z gości specjalnych tegorocznego Trend Report – Hector Espinalmakijażysta Sephora PRO Beauty Team USA.

Sephora Trend Report Jesień-Zima 2016/2017

Sephora Trend Report Jesień-Zima 2016/2017

Porady ekspertów

Atrakcji było jeszcze więcej! Tej jesieni, podczas Trend Report, Sephora przygotowała dla wielbicielek piękna aż 17 bezpłatnych stanowisk serwisowych! 3 inspirujące dni upłynęły na konsultacjach z ekspertami makijażu światowych marek: Burberry, Dior, Estée Lauder, Marc Jacobs, Smashbox, Urban Decay, NARS i Sephora, którzy pokazali gorące nowości kosmetyczne i dominujące trendy makijażowe w sezonie jesień-zima. Odwiedzający mogli skorzystać także z 15-minutowych mini makijaży, stylizacji brwi z marką Benefit oraz fryzur z marką Bumble and bumble. Ogromną popularnością wśród klientek Sephory cieszyła się również strefa malowania paznokci w najmodniejszych kolorach sezonu oraz zabiegi pielęgnacyjne Origins. Podczas jesiennego Trend Report niezapomniane doznania zapachowe zapewnił Marcin Budzyk – znany ze świata senselierów, autor bloga nezdeluxe.pl. W trakcie bezpłatnych warsztatów olfaktorycznych klientki odkryły inspirującą sztukę tworzenia kompozycji zapachowych, gorące nowości i zapachy, które najlepiej pasują do ich osobowości i temperamentu.

 

Sephora Trend Report Jesień-Zima 2016/2017

Sephora Trend Report Jesień-Zima 2016/2017

Znani goście

Na Sephora Trend Report nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych gwiazd i autorytetów w świecie piękna. Jesienny pokaz trendów modowych, przygotowany przez Agnieszkę Ścibor – Dyrektor Kreatywną magazynu „Viva!Moda”, oglądały i oceniały: Helena Norowicz, Tamara Arciuch, Edyta Herbuś, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska, Ewa Wojciechowska, Zofia Ślotała, Agnieszka Cegielska oraz Agnieszka Jastrzębska. Sobotnie show poprowadziła Patrycja Kazadi, a taneczną oprawę zapewniły energetyczne etiudy taneczne w wykonaniu tancerzy Egurrola Dance Studio.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Krzysztof „Grabaż” Grabowski gościem Rockfilera

Teksty "Grabaża" funkcjonują również bez muzyki. W 2008 roku pojawiła się książka "Wiersze" z jego autorskimi tekstami. W tym samym...

Zamknij