Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah to nie tylko charyzmatyczna osobowość telewizyjna znana z anten TVN,  TVN24, czy TVN METEO ACTIVE. To także założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą oraz bizneswoman i właścicielka platformy biznesowej AMMADORA, której filozofię i projekty zaprezentuje w trakcie zbliżających się targów WARSAW HOME.

AMMADORA to nowoczesny koncept łączący biznes z designem i modą. Pomysł na jego stworzenie powstał, gdy Omenaa wykańczała własne mieszkanie i bezskutecznie szukała wymarzonych mebli. Nie poddała się i postanowiła wyprodukować je sama. Nawiązała kontakt z malarką Dorotą Golińską, rzeźbiarką i scenograf teatralną Dorotą Banasik oraz znalazła zakład tapicerski, który zrealizował jej wymarzone meble. Tak powstały pierwsze projekty AMMADORA, a Omenaa dość szybko otrzymała zlecenia na kolejne wyrafinowane meble, które przygotowywała we współpracy z ekspertami na  indywidualne zamówienia klientów.

Dziś AMMADORA to koncept skierowany nie tylko do wielbicieli luksusowego designu. Omenaa sukcesywnie rozszerza portfolio konceptu. Wspólnie z GAJDA DESIGN i JMB stworzyła kolekcję mebli do sypialni LOVE, która dostępna jest w sieci salonów JMB DESIGN. Tu można kupić także edukacyjne pufy dla dzieci z możliwością ich personalizacji, z których dochód ze sprzedaży zasila projekt budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie, realizowany przez fundację Omenaa Foundation. Najnowszymi przedsięwzięciami Omeny jest kooperacja AMMADORA z markami mebli HEBAN i IWCMEBLE, a także współpraca fundacji Omenaa Foundation z JOHN LEMON, który stworzył napoje dedykowane fundacjiz wizerunkami dzieci ulicy z Ghany.

Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Wszystkie projekty realizowane w ramach konceptu AMMADORA CONNECTING DESIGN&FASHION będzie można zobaczyć na targach WARSAW HOME, które odbędą się w dniach 21-23 października w nowym centrum konferencyjno – wystawienniczym PTAK Warsaw Expo. W trakcie WARSAW HOME. obok ponad 150-metrowego stoiska AMMADORA CONNECTING DESIGN&FASHION, będzie także przestrzeń OMENAA FOUNDATION, na której prezentowane będą edukacyjne pufy dla dzieci oraz napoje JOHN LEMON, przygotowane specjalnie dla fundacji. Targi będą także okazją do udział w wykładach Omeny Mensah, na których opowie ona o swojej pasji do wzornictwa, cennych doświadczeniach przy tworzeniu firmy związanej z designem, a na wesoło przytoczy anegdoty o gospodarzach domów, które odwiedziła z kamerą programu DOMY GWIAZD, emitowanego na kanale DOMO+, który prowadzi od czterech edycji. Emisja najnowszego sezonu programu zaplanowana jest w ramówce WIOSNA 2017 DOMO+.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Nie dzieli nas nic. Rusza IV Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier

NIE DZIELI NAS NIC to hasło, które staje się rzeczywistością. Podczas Warszawskiego Tygodnia Kultury bez Barier brak kasy, czasu czy...

Zamknij