Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah to nie tylko charyzmatyczna osobowość telewizyjna znana z anten TVN,  TVN24, czy TVN METEO ACTIVE. To także założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą oraz bizneswoman i właścicielka platformy biznesowej AMMADORA, której filozofię i projekty zaprezentuje w trakcie zbliżających się targów WARSAW HOME.

AMMADORA to nowoczesny koncept łączący biznes z designem i modą. Pomysł na jego stworzenie powstał, gdy Omenaa wykańczała własne mieszkanie i bezskutecznie szukała wymarzonych mebli. Nie poddała się i postanowiła wyprodukować je sama. Nawiązała kontakt z malarką Dorotą Golińską, rzeźbiarką i scenograf teatralną Dorotą Banasik oraz znalazła zakład tapicerski, który zrealizował jej wymarzone meble. Tak powstały pierwsze projekty AMMADORA, a Omenaa dość szybko otrzymała zlecenia na kolejne wyrafinowane meble, które przygotowywała we współpracy z ekspertami na  indywidualne zamówienia klientów.

Dziś AMMADORA to koncept skierowany nie tylko do wielbicieli luksusowego designu. Omenaa sukcesywnie rozszerza portfolio konceptu. Wspólnie z GAJDA DESIGN i JMB stworzyła kolekcję mebli do sypialni LOVE, która dostępna jest w sieci salonów JMB DESIGN. Tu można kupić także edukacyjne pufy dla dzieci z możliwością ich personalizacji, z których dochód ze sprzedaży zasila projekt budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie, realizowany przez fundację Omenaa Foundation. Najnowszymi przedsięwzięciami Omeny jest kooperacja AMMADORA z markami mebli HEBAN i IWCMEBLE, a także współpraca fundacji Omenaa Foundation z JOHN LEMON, który stworzył napoje dedykowane fundacjiz wizerunkami dzieci ulicy z Ghany.

Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Wszystkie projekty realizowane w ramach konceptu AMMADORA CONNECTING DESIGN&FASHION będzie można zobaczyć na targach WARSAW HOME, które odbędą się w dniach 21-23 października w nowym centrum konferencyjno – wystawienniczym PTAK Warsaw Expo. W trakcie WARSAW HOME. obok ponad 150-metrowego stoiska AMMADORA CONNECTING DESIGN&FASHION, będzie także przestrzeń OMENAA FOUNDATION, na której prezentowane będą edukacyjne pufy dla dzieci oraz napoje JOHN LEMON, przygotowane specjalnie dla fundacji. Targi będą także okazją do udział w wykładach Omeny Mensah, na których opowie ona o swojej pasji do wzornictwa, cennych doświadczeniach przy tworzeniu firmy związanej z designem, a na wesoło przytoczy anegdoty o gospodarzach domów, które odwiedziła z kamerą programu DOMY GWIAZD, emitowanego na kanale DOMO+, który prowadzi od czterech edycji. Emisja najnowszego sezonu programu zaplanowana jest w ramówce WIOSNA 2017 DOMO+.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Najwyższa choinka w Warszawie na Stadionie Narodowym

„Choinka MetLife” będzie najwyższym drzewkiem świątecznym w Warszawie o wysokości 26 metrów i średnicy u podstawy ponad 8 metrów. Na...

Zamknij