ak w gąszczu ofert i promocji znaleźć oryginalny upominek? Jako ulubiony świąteczny obyczaj większość osób wskazuje dzielenie się opłatkiem. Tuż za nim plasuje się obdarowywanie prezentami. Aż 20 proc. podarunków okazuje się jednak być nietrafione. Jak uniknąć gwiazdkowych nieporozumień?

Liczy się koncept
Przemyślany prezent jest nieodłącznym elementem, budującym pozytywną, świąteczną atmosferę.
Według badań PBI, co piąty znaleziony pod choinką upominek nie cieszy jednak obdarowanego. Z jakich podarunków warto więc zrezygnować? Wybuchu radości z pewnością nie wywołają, bijące rekordy popularności, skarpetki. Uśmiechu na twarzy nie wzbudzi na pewno preparat usprawniający pracę serca, podarowany będącej w kwiecie wieku mamie. Warto pamiętać o wyjątkowości chwili. Zmysłowa bielizna, która dla samej zainteresowanej może być prezentem pożądanym, u zasiadających przy wigilijnej wieczerzy seniorów rodu, ma raczej szansę wywołać delikatne oburzenie. Przed wyruszeniem na gwiazdkowe zakupy warto zastanowić się, czy tuż po świętach nie wylądują one gdzieś głęboko w szafie lub na jednym z portali aukcyjnych. Czasem warto rozważyć także samodzielne wykonanie prezentu. Czy czas włożony w pracę nie będzie najlepszym dowodem naszego zaangażowania i sympatii?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Wakacje w hotelu – na co zwrócić uwagę poszukując idealnego miejsca na wypoczynek latem?

Lato to idealny czas na wypoczynek i zaplanowanie dłuższego, wakacyjnego urlopu. Podczas organizacji tego typu wyjazdu warto dokładnie sprawdzić miejsce,...

Zamknij