ak w gąszczu ofert i promocji znaleźć oryginalny upominek? Jako ulubiony świąteczny obyczaj większość osób wskazuje dzielenie się opłatkiem. Tuż za nim plasuje się obdarowywanie prezentami. Aż 20 proc. podarunków okazuje się jednak być nietrafione. Jak uniknąć gwiazdkowych nieporozumień?

Liczy się koncept
Przemyślany prezent jest nieodłącznym elementem, budującym pozytywną, świąteczną atmosferę.
Według badań PBI, co piąty znaleziony pod choinką upominek nie cieszy jednak obdarowanego. Z jakich podarunków warto więc zrezygnować? Wybuchu radości z pewnością nie wywołają, bijące rekordy popularności, skarpetki. Uśmiechu na twarzy nie wzbudzi na pewno preparat usprawniający pracę serca, podarowany będącej w kwiecie wieku mamie. Warto pamiętać o wyjątkowości chwili. Zmysłowa bielizna, która dla samej zainteresowanej może być prezentem pożądanym, u zasiadających przy wigilijnej wieczerzy seniorów rodu, ma raczej szansę wywołać delikatne oburzenie. Przed wyruszeniem na gwiazdkowe zakupy warto zastanowić się, czy tuż po świętach nie wylądują one gdzieś głęboko w szafie lub na jednym z portali aukcyjnych. Czasem warto rozważyć także samodzielne wykonanie prezentu. Czy czas włożony w pracę nie będzie najlepszym dowodem naszego zaangażowania i sympatii?

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Cezary Pazura gościem Klubu Filmowego Gali

Cezarego Pazurę zna cała Polska. To wszechstronnie utalentowany aktor, którego można było oglądać w pełnym spektrum ról – od ppor....

Zamknij