Znamy już polskie ceny najnowszego Kindle Oasis 2 !

Znamy już polskie ceny najnowszego Kindle Oasis 2 !

Najnowszy model Kindle Oasis 2 już dostępny w polskich sklepach internetowych. Zamówienia można już składać w przedsprzedaży, a realizowane będą w pierwszej połowie listopada. Obserwując ceny modeli, możemy zauważyć, że nową wersję urządzenia możemy kupić już od 1299zł m.in. w czytio.pl z przesyłką gratis. Dostępne także eleganckie etui.

Ceny czytników

Producent na rynek wypuścił 3 wersje czytnika. Najtańszą wersję Oasis 2 czyli czytnik wyposażony w 8GB pamięci możemy już mieć za 1299zł, czyli taniej niż jego poprzednik. Pozostałe modele zostały wyposażone w 32GB pamięci. Różnią się one możliwościami łączenia z Internetem. Wersję 32GB WiFi możemy nabyć już za 1449zł, zaś 32GB WiFi +3G za 1799zł.

Funkcjonalność

Kindle Oasis 2017 to pierwszy wodoodporny czytnik stworzony przez firmę Amazon. W połączeniu z 7- calowym ekranem najwyższej rozdzielczości jest łakomym kąskiem dla miłośników literatury i zwolenników większych ekranów. Gratką będzie też nowinka technologiczna, niespotykany dotąd i pierwszy na polskim rynku czytnik z elastycznym ekranem E Ink Mobius wielkości 13,3 cala. Obecnie można go zamówić w przedsprzedaży za 3490zł. Jak ogłasza sklep szacowana data realizacji zamówień to 27-30.11.2017 roku. Czytnik dedykowany jest dla osób czytających teksty naukowe czy literaturę techniczną.

Tańsze odpowiedniki

Dla osób o skromniejszym budżecie dostępny jest tańszy odpowiednik Onyx N96. Czytnik nie odbiega znacznie od jego większego brata. Również bardzo dobrze radzi sobie z plikami PDF dużego formatu, dzięki zastosowaniu dużego i wygodnego w obsłudze ekranu oraz mocnego profesora. Obecnie można go nabyć w przedsprzedaży za 1490zł.

Reasumując trzy nowości na rynku z ponadstandardowymi ekranami to ukłon w stronę fanów większych ekranów, zatem ci mają w czym wybierać. A to jeszcze nie koniec. Na przełomie nowego roku powinien się pojawić kolejny czytnik z większym ekranem marki PocketBook. Prawdopodobnie będzie to następca InkPad 2. Producent jednak nie zdradza szczegółów związanych z nową wersją flagowego 8-calowego modelu. Pozostaje tylko cierpliwie czekać.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Zdrowie i relaks w Kołobrzegu? Czemu nie!

Dysponujemy nowoczesną, klimatyzowaną salą konferencyjną oraz sprzętem audiowizualnym umożliwiającym zorganizowanie spotkania, konferencji czy szkolenia w miłym otoczeniu. Zapraszamy również indywidualnych...

Zamknij