ASUS Eee Pad Transformer w Polsce

Najnowszy tablet sygnowany logo ASUS trafił do polskich sklepów. Pierwsze egzemplarze tabletu ASUS Eee Pad Transformer dostępne są w sklepach sieci Media Markt i Saturn. Tablet w wersji ze stacją dokującą i 16 GB pamięci kosztuje 1999PLN, a wersja z 32 GB pamięci 2399PLN.

Eee Pad Transformer łączy w sobie wyjątkową mobilność tabletu i funkcjonalność netbooka. Urządzenie wyposażono w wydajny dwurdzeniowy procesor NVIDIA® Tegra™ 2. Wykonany z wytrzymałego szkła panel dotykowy IPS pozwala na oglądanie multimediów nawet pod kątem 178°. Obok wysokiej jakości obrazu Transformer oferuje bogactwo doznań dźwiękowych – zastosowana w tablecie technologia SRS Sound zapewnia dynamiczne, stereofoniczne brzmienie, a doskonałe głośniki głębie basu i szerokie pole dźwiękowe.
Najnowszy tablet firmy ASUS wyposażono w dwie cyfrowe kamery – jedną, o rozdzielczości 5 megapikseli – skierowaną w tył, drugą – o rozdzielczości 1,2 megapiksela – umieszczoną z przodu urządzenia. Umożliwiają one robienie zdjęć i kręcenie filmów w jakości HD.

Jedną z rzeczy, która wyróżnia Transformera spośród innych tabletów dostępnych na rynku, jest opcjonalna stacja dokująca. Zapewnia ona dostęp do pełnej klawiatury QWERTY z klawiszami funkcyjnymi Androida, zmieniając tablet we w pełni funkcjonalny netbook.

W swej standardowej wersji tablet pozwala na 10-godzinną pracę na zasilaniu bateryjnym. Po podłączeniu do stacji dokującej czas ten wydłuża się aż do 16 godzin. Klawiatura zapewnia wygodę użytkowania i znacznie ułatwia pracę na tablecie – pisanie tekstów, tworzenie prezentacji czy korzystanie z arkuszy kalkulacyjnych.

ASUS Eee Pad Transformer pracuje w oparciu o najnowszą wersję systemu operacyjnego Android 3.1 Honeycomb.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Polska Niemcy 1: 0 – rozprawa z narodowymi mitami

A dlaczego 1:0? Żeby nie drażnić Niemców dwucyfrowym wynikiem - żartuje autor. No i książka nie jest jednowymiarowa, tylko z...

Zamknij