Koloryzacja bez amoniaku – zaufaj specjalistom, farbuj włosy bezpiecznie!

Do czego potrzebny jest amoniak?

Farba potrzebuje tego składnika, ponieważ jest on pewnego rodzaju nośnikiem pigmentu, a ponadto pozwala na jego wprowadzenie i wniknięcie do wnętrza włosa. Nic zatem dziwnego, że wielu osobom może wydawać się, że koloryzacja bez amoniaku jest właściwie niemożliwa.

Trudno się z tym twierdzeniem nie zgodzić. Skoro pigment potrzebuje nośnika oraz substancji umożliwiającej jego maksymalne wniknięcie, nie możemy po prostu zrezygnować z amoniaku. Podążając dalej tym tropem, dojdziemy do wniosku, że amoniak pełni tak istotną funkcję, że znalezienie zastępstwa nie może być możliwe. Czy w związku z tym warto w ogóle zaprzątać sobie głowę koloryzacją bez amoniaku?

Zalety koloryzacji bez amoniaku

A jednak – koloryzacja bez amoniaku to teraz ogólnodostępny i bardzo chętnie wybierany wariant, z którego panie korzystają nie tylko w salonach fryzjerskich. Koloryzacja bez amoniaku, proponowana między innymi przez L’Oreal, to gwarancja naturalnego wielowymiarowego koloru pełnego odcieni i refleksów.

Co więcej, koloryzacja bez amoniaku oznacza brak nieprzyjemnego i duszącego zapachu oraz jakichkolwiek podrażnień. Wreszcie, decydując się na ten sposób farbowania włosów, możemy również liczyć na dogłębne nawilżenie i odżywienie włosów, które staną się niezwykle miłe i miękkie w dotyku.

Koloryzacja bez amoniaku w domu

Dla wielu pań ważną informacją będzie fakt, że, jak już zresztą zostało wspomniane, koloryzacja bez amoniaku nie jest zarezerwowana jedynie dla klientek salonów fryzjerskich. Współpraca specjalistów oraz mistrzów koloryzacji zaowocowała powstaniem profesjonalnych, a przede wszystkim bezpiecznych farb do włosów, dzięki którym spektakularny efekt możemy wyczarować w zaciszu własnego domu.

Nie sposób też nie wspomnieć, że kosmetyki stworzone z myślą o koloryzacji bez amoniaku prezentują pełną gamę barw i odcieni. Dzięki temu każda kobieta bez wątpienia znajdzie kolor spełniający jej nawet największe wymagania. A tym, jak wiadomo, niekiedy trudno sprostać.

Koloryzacja bez amoniaku zdobyła ogromną popularność i serca wielu przedstawicielek płci pięknej z całego świata. Ten sposób farbowania włosów to pewność i bezpieczeństwo, a jednocześnie gwarancja spektakularnego efektu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Małe cuda. Jak kochać i żyć?

Małe cuda. Jak kochać i żyć? Cheryl Strayed- autorki bestsellerowej "Dzikiej drogi" premiera: 6 lutego 2014 Życie potrafi nieźle dać...

Zamknij