Książka Katarzyny Nosowskiej – „Nie mylić z miłością”

Katarzyna Nosowska niczym najlepsza przyjaciółka, najwierniejszy partner z głębi swego przepastnego serca wysyła do czytelników najważniejsze przesłanie. Zaglądając w siebie, przemierzając kolejne życiowe odcinki, odsłaniając osobiste historie, dociera do tego, co najważniejsze – do sedna MIŁOŚCI.

Nosowska pisze o szczęściu, radości i byciu kompletnym. O motylach w brzuchu, fantazjach i stabilizacji. Pierwszych pocałunkach, ciekawości siebie, zawodach oraz rozczarowaniach. O odpuszczaniu, dystansie i o tym, że czasem warto się zatrzymać. Bo miłość można jeść dużymi kęsami, ale najlepiej smakuje dawkowana łyżeczką.

To słowa z serca do serca. Daj głowie odpocząć podczas lektury. Twój czas jest bezcenny, dlatego tak bardzo dziękuję za chwile, które spędzimy razem. Czekałam na to spotkanie. Dobrze, że Jesteś. – mówi Katarzyna Nosowska.

WIDZIMY SIĘ WIECZOREM – jesienna trasa koncertowa Nosowskiej

A na koniec tego deszczu ogłoszeń od Nosowskiej – przypomnienie o jesiennej trasie koncertowej WIDZIMY SIĘ WIECZOREM. Jesienią tego roku, po kolorowych letnich koncertach, Nosowska pokaże zupełnie inne oblicze „DEGRENGOLADY”. Barwy zamieni na monochromatyczny minimalizm, a ruch w skupienie. Koncerty odbędą się w komfortowych, zasiadanych salach muzycznych i teatralnych, tak, aby jeszcze mocniej zwrócić uwagę na to, co artystka ma do powiedzenia.

Nosowskiej będzie towarzyszył jej niezawodny zespół w składzie: Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok i Miki Krajewski. Ze sceny będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu „DEGRENGOLADA”, ale także najważniejsze utwory z solowej kariery artystki.

Harmonogram koncertów WIDZIMY SIĘ WIECZOREM:
1.11.2023 – Warszawa, Teatr Muzyczny Roma
4.11.2023 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
13.11.2023 – Szczecin, Filharmonia im M. Karłowicza
25.11.2023 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
30.11.2023 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
14.12.2023 – Kraków, ICE Kraków
21.12.2023 – Katowice, NOSPR

Piotr Porębski

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Silne kobiety, przy których nikomu nie stanie się krzywda

Inspirujące portrety odważnych i nieustraszonych kobiet, które dbają o ludzi ze swojego otoczenia. Każda z nich udowadnia, co znaczy hasło...

Zamknij