Natalia Nykiel gościem specjalnym w finałowym odcinku The Voice Kids

Natalia Nykiel gościem specjalnym w finałowym odcinku The Voice Kids

Ta dziewczyna zna wszystkich ludzi na wyspie, a jednak postanawia wyruszyć w podróż, by odnaleźć skarb oceanu. Znacie Vaianę? Atmosferę bajki, która od kilku lat wzrusza pokolenia na całym świecie w finałowym odcinku „The Voice Kids” przywoła Natalia Nykiel. Wokalistka zaśpiewa nominowaną do nagród Grammy, Złotych Globów i Oscarów piosenkę „Pół kroku stąd”, którą wykonała na ścieżce dźwiękowej kultowej animacji. Będzie to pierwsze i jak dotąd jedyne wykonanie na żywo tego utworu.

W najbliższą sobotę karty zostaną odkryte i poznamy nazwisko zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Tego wieczoru oczy wszystkich telewidzów będą zwrócone nie tylko na niezwykle utalentowanych uczestników, ale i na atrakcyjnych gości specjalnych. W sobotnim odcinku wystąpi Natalia Nykiel – wokalistka, która swoją przygodę z polskim przemysłem muzycznym zaczynała w 2 edycji The Voice of Poland. Bez wątpienia to właśnie do niej należały ostatnie lata, o czym świadczy popularność płyty „Lupus Electro”, która pokryła się złotem, natomiast utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały status diamentowych singli. Teledyski Natalii biją rekordy wyświetleń na YouTubie, a jej najnowsza płyta „Discordia” została uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za najważniejszą polską płytę zeszłego roku. W finale „The Voice Kids” artystka zaśpiewa piosenkę „Pół kroku stąd” znaną z filmu „Vaiana – Skarb Oceanu”. Czy starsza koleżanka po fachu udzieli finalistom „The Voice Kids” złotych rad?

Finał czas zacząć!

Finał pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej rundzie każdy z dziewięciorga uczestników zaśpiewa jedną piosenkę, starając się o uznanie i serce swojego Trenera. Ten będzie musiał zdecydować, kto z trójki jego podopiecznych trafi do rundy drugiej, czyli ścisłego finału. W rundzie drugiej wybrana trójka ponownie wykona po jednym utworze oraz zaprezentuje swoje single. Zwycięzcę wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS. O tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce ubiegają się rozśpiewane asy z talii Edyty Górniak: Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek, Dawid Kwiatkowski i jego ekipa: Nela Zawadzka, Antek Scardina i Kuba Szmajkowski, a także Tomson i Baron i ich dziewczyny: Oliwka Kopiec, Amelka Andryszczyk i Zuzia Jabłońska.

Przypomnijmy, że zwycięzca „The Voice Kids” oprócz najlepszego głosu powinien mieć coś jeszcze… Między innymi musi znaleźć miejsce na biurku na prestiżową statuetkę, a zaraz potem chwilę czasu, by wraz z rodzicami podpisać kontrakt z Universal Music Polska. Umiejętność wydawania 40.000 złotych np. na dalszą edukację muzyczną lub słodycze również będzie dodatkowym atutem. Ale nagród jest więcej! Zdobywca drugiego i trzeciego miejsca otrzyma voucher na wycieczkę marzeń w dowolnym kierunku świata.

Finałowy odcinek „The Voice Kids” już najbliższą sobotę 24 lutego o 20:05 w TVP2

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Myśl i bogać się dla kobiet

Sharon Lechter Myśl i bogać się dla kobiet. Jak wykorzystać potencjał własny w kreowaniu osobistego sukcesu Tytuł oryginału: Think and...

Zamknij