Noc z Igorem Gwaderą w Operze

Podekscytowany gitarzysta mówił zaraz po występie:
– To było świetne przeżycie! Zupełnie inne emocje i inne granie niż zazwyczaj. To był mój pierwszy występ z orkiestrą i szalenie mi się podobało. Wszyscy muzycy to profesjonaliści, a chór nadał mocy utworom, które razem opracowaliśmy! Kapitalna sprawa!! – powiedział Igor Gwadera, lider i gitarzysta Anti Tank Nun.

Projekt Muzyka Queen Symfonicznie rozpoczął swoją koncertową przygodę w 2011 r. w Łodzi i od tej pory jest zapraszany do polskich miast, by tam wspólnie z publicznością oddać hołd legendzie, jaką z pewnością jest zespół Queen. Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na trzy koncerty projektu Muzyka Queen Symfonicznie:
Poznań; Aula UAM, (ul. Wieniawskiego 1), 23.11.2013 r. (sobota), godz. 19:30
Gościnnie wystąpi Igor Gwadera – lider i gitarzysta ATN.
Zielona Góra; Aula UZ, (ul. Podgórna 50), 24.11.213 r. (niedziela), godz. 18:00
Gościnnie wystąpi Igor Gwadera – lider i gitarzysta ATN. Koncert odbywa się w 22 rocznicę śmierci Freddie Mercury’ego.
Lublin; Aula Collegium Maius UM, (ul. Jaczewskiego 4), 8.12.2013 r. (niedziela), godz. 18:00
Na wszystkie trzy koncerty pozostała już niewielka pula biletów. Ze względu na zainteresowanie koncertem w Poznaniu, organizatorzy zdecydowali się na sprzedaż znacznie tańszych miejsc stojących.


Podczas trzech koncertów w rolę frontmana Queen wcieli się Mariusz Ostrowski, śpiewający aktor znany z wielu seriali, filmów fabularnych i kreacji teatralnych.
– Freddie Mercury? Ikona, artysta, kompozytor, szaleniec, historia show businessu! Myśl o tym, że NAPRAWDĘ masz go naśladować może być deprymująca, ale staram się podejść do tego wyzwania jak do cytatu lub roli w pigułce: energia, show, ruch, wokal. Przed występem biegam, skaczę, powtarzam jego słynne ruchy; rozgrzewam się po to, by na te kilka numerów wejść już dobrze przygotowany – opowiada Mariusz Ostrowski.

W słowo wpada mu Iggy:

– Mariusz okazał się nie tylko doskonałym aktorem, ale i zawodowym rockowym liderem. Z tego, co czytam w necie daliśmy razem na scenie niezłego czadu. W garderobie omówiliśmy nowe szczegóły, więc w Poznaniu i Zielonej Górze będzie jeszcze lepiej! Bardzo dobrze mi się grało z orkiestrą, chórem i Mariuszem, więc niecierpliwie czekam na pozostałe sztuki – kończy Igor Gwadera.

Organizatorem koncertów jest Agencja Artystyczna Monolit. Bilety na wszystkie koncerty są do nabycia w lokalnych punktach sprzedaży oraz na portalach abilet.pl, bilet24.pl i www.ticketpro.pl (punkty stacjonarne: salony empik, media markt, saturn i in.). Zamówienia grupowe najlepiej kierować bezpośrednio do organizatora: www.monolit-art.pl, tel.: 518 522 581, 514 760 920, monolit-art@wp.pl.

Zdjęcia: Balbina Szymska/Artur Błaziński

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Pierwsza w Europie podniebna galeria sztuki powstała na konstrukcji wieżowca The Warsaw HUB

  Na konstrukcji budowanego w centrum Warszawy kompleksu wieżowców The Warsaw HUB zawisła niezwykła instalacja – wielkoformatowy obraz autorstwa polskiego...

Zamknij