Tydzień z gwiazdami w Międzyzdrojach

Tydzień z gwiazdami w Międzyzdrojach

Tydzień z gwiazdami w Międzyzdrojach

Podczas trwającego pięć dni 22 Festiwalu Gwiazd do Międzyzdrojów przyjadą znani i lubiani przedstawiciele świata teatru, muzyki i filmu. Dziesięcioro z nich odciśnie swoje dłonie w Alei Gwiazd. Ponadto, w ramach cyklu „Gwiazdy Bestsellerów”, w hotelu Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, pojawią się także autorzy poczytnych książek. Wydarzenie zostało zainaugurowane rok temu przez dyrektor hotelu, Monikę Kowalską, oraz dziennikarza i autora książek, Jarosława Mikołaja Skoczeń. Podczas tegorocznego Festiwalu zaplanowane zostały spotkania z najpopularniejszą obecnie twórczynią kryminałów – Katarzyną Bondą, autorką wielu bestsellerów – Katarzyną Grocholą oraz modelką, a obecnie pisarką – Iloną Felicjańską. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Specjalnie dla nich pojawi się autor książek i wierszy dla dzieci, Michał Rusinek.

„Festiwal Gwiazd to wielkie wydarzenie, nie tylko dla całego miasta, ale także dla hotelu. Bardzo cieszę się, że w tym roku, po raz kolejny, możemy je współorganizować. Jestem dumna także, że po ubiegłorocznym sukcesie „Gwiazd Bestsellerów” cykl ten zajął stałe miejsce w programie głównym” – podsumowuje Monika Kowalska, dyrektor hotelu.

„Gwiazdy Bestsellerów” traktuje jak moje dziecko” – mówi Jarosław Mikołaj Skoczeń. „Wspólnie z Moniką Kowalską wyszliśmy z taką inicjatywą w ubiegłym roku, a biorąc pod uwagę nazwiska autorów, którzy pojawią się podczas 22 Festiwalu, jestem pewny, że także teraz spotka się z pozytywnym odbiorem uczestników. A po spotkaniu z twórcami bestsellerów w hotelu warto zapoznać się z pracami Tomasza Kochańskiego oraz Andrzeja Wajdy” – zachęca Skoczeń.

Tydzień z gwiazdami w Międzyzdrojach

Tydzień z gwiazdami w Międzyzdrojach

W hotelu Vienna House Amber Baltic pojawi się bowiem także sztuka, a to dzięki dwóm wystawom, które zostaną pokazane w jego wnętrzach. Jedna z nich zatytułowana „Dzika Namibia” prezentuje fotografie Tomasza Kochańskiego, pochodzące z jego podróży do tego kraju. Druga zaś to prace Andrzeja Wajdy, jednego z największych polskich reżyserów, które zostaną udostępnione przez warszawską Galerię Bagno 2.

W piątek, 7 lipca o godz. 18:00, zorganizowana zostanie także aukcja charytatywna na rzecz wychowanka Klubu Sportowego Fala z Międzyzdrojów. Wśród przedmiotów licytacji znajdą się fotografie „Dzika Namibia” oraz obraz z Galerii Bagno 2.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Nicole Kidman nową ambasadorką marki Neutrogena

Nicole Kidman, znana aktorka, zdobywczyni Oskara, a także piosenkarka została globalną ambasadorką marki NEUTROGENA. Tym samym dołączyła do grona takich...

Zamknij