Cezarego Pazurę zna cała Polska. To wszechstronnie utalentowany aktor, którego można było oglądać w pełnym spektrum ról – od ppor. Waldemara Morawca w Psach Władysława Pasikowskiego, poprzez Cezarego Cezarego w kultowym serialu 13. Posterunek, aż po uwielbianego przez widzów Jerzego Kilera z komedii Juliusza Machulskiego.

Cezary Pazura był gościem kolejnego spotkania Klubu Filmowego Gali, którego organizatorem jest dwutygodnik Gala. Przy filiżance aromatycznej kawy opowiedział o kulisach swej pracy na planach filmów, które do dziś cieszą się popularnością widzów. O tajniki pracy aktorskiej i ciekawostki z kariery gościa jak zwykle wypytywał Andrzej Sołtysik.

Spotkania Klubu w Restauracji Filmowej w Warszawie, przy ul. Siennej 39 mają charakter zamknięty. Wstęp możliwy jest jedynie za zaproszeniami, które można zdobyć w konkursach organizowanych przez Galę, wp.pl oraz Chill ZET.

Inspiracją dla powstania Klubu był amerykański program pt.: Za drzwiami Actors Studio. Klub działa również w wybranych miastach w Polsce, w kinach Ciemna City. Odbywające się tam spotkania połączone są z przedpremierowymi pokazami filmów kinematografii światowej oraz projekcjami starszych, znaczących obrazów w historii polskiego kina.

Dotychczas gośćmi Klubu Filmowego Gali były takie gwiazdy srebrnego ekranu, jak Claudia Cardinale, Krystyna Janda, Katarzyna Figura.

Partnerem Klubu Filmowego Gali jest producent kawy Carte Noire.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Relacja ze spotkania Adios kilogramos

W dniu 4 lutego w Holmes Place w Hotelu Marriott odbyła się oficjalna premiera książki "Adios kilogramos" dietetyczki Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr...

Zamknij