Cezarego Pazurę zna cała Polska. To wszechstronnie utalentowany aktor, którego można było oglądać w pełnym spektrum ról – od ppor. Waldemara Morawca w Psach Władysława Pasikowskiego, poprzez Cezarego Cezarego w kultowym serialu 13. Posterunek, aż po uwielbianego przez widzów Jerzego Kilera z komedii Juliusza Machulskiego.

Cezary Pazura był gościem kolejnego spotkania Klubu Filmowego Gali, którego organizatorem jest dwutygodnik Gala. Przy filiżance aromatycznej kawy opowiedział o kulisach swej pracy na planach filmów, które do dziś cieszą się popularnością widzów. O tajniki pracy aktorskiej i ciekawostki z kariery gościa jak zwykle wypytywał Andrzej Sołtysik.

Spotkania Klubu w Restauracji Filmowej w Warszawie, przy ul. Siennej 39 mają charakter zamknięty. Wstęp możliwy jest jedynie za zaproszeniami, które można zdobyć w konkursach organizowanych przez Galę, wp.pl oraz Chill ZET.

Inspiracją dla powstania Klubu był amerykański program pt.: Za drzwiami Actors Studio. Klub działa również w wybranych miastach w Polsce, w kinach Ciemna City. Odbywające się tam spotkania połączone są z przedpremierowymi pokazami filmów kinematografii światowej oraz projekcjami starszych, znaczących obrazów w historii polskiego kina.

Dotychczas gośćmi Klubu Filmowego Gali były takie gwiazdy srebrnego ekranu, jak Claudia Cardinale, Krystyna Janda, Katarzyna Figura.

Partnerem Klubu Filmowego Gali jest producent kawy Carte Noire.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Gwiazdy na konkursie Zabawka Roku

Znane mamy i ojcowie przetestowali zabawkowe hity 2018 roku. Zobaczcie, jak się bawili podczas 9. Finału Konkursu Zabawka Roku, Nagroda...

Zamknij