Kooperacja duetu projektantek BIZUU z Braun

Kooperacja duetu projektantek BIZUU z Braun

Kooperacja duetu projektantek BIZUU z Braun

Połączone siły

Ponieważ marka BIZUU to najwyższej jakości tkaniny, dbałość o nie jest niezwykle ważna. Naturalną rzeczą jest więc kooperacja obydwu marek. Stacja parowa, która odpowiednio dba o tkaniny to ogromne wsparcie przy codziennej pracy Projektanta. To również wspaniałe urządzenie, które ułatwi Klientkom BIZUU odpowiednie zadbanie o swoją garderobę nie wychodząc z domu – zgodnie stwierdzają Projektantki BIZUU, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak.
Odpowiedzią na to są produkty Braun z linii CareStyle 7. To narzędzia, które powinny znaleźć się w arsenale każdej miłośniczki mody. Stacje parowe wyposażone w technologię iCare zapewniają najlepsze efekty prasowania jednocześnie chroniąc tkaniny. O tym jak ważna jest odpowiednia troska o ubrania najlepiej wiedzą ci, którzy z materiałami pracują na co dzień. Stawiając na wysoką jakość i oryginalny design oraz aby w pełni wykorzystać możliwości stacji parowych marki Braun, duet BIZUU zdecydował się na tę kooperację.

Kooperacja duetu projektantek BIZUU z Braun

Kooperacja duetu projektantek BIZUU z Braun

Podczas spotkania, które miało miejsce 09.11 w atelier BIZUU w Warszawie, gość specjalny Anna Nowak-Ibisz opowiedziała, co łączy BIZUU z marką Braun. W rozmowie z projektantką Zuzanną  Wachowiak, dyrektorem marketingu Braun- Jakubem Gawrońskim oraz prorektorem Viamoda-dr. Inż. Marzanną Lesiakowską – Jabłońską, poruszono temat właściwej pielęgnacji materiałów.
Na zakończenie spotkania uczestnicy mieli możliwość poznania bliżej wyjątkowego urządzenia marki Braun i zaprojektowania unikalnego t-shirtu razem z projektantką BIZUU przy pomocy żelazka z generatorem pary.

Braun w BIZUU

Od listopada 2016 wszystkie salony BIZUU zostały wyposażone w stacje parowe Braun, które ułatwiają codzienną pracę i dbanie o tkaniny. Braun stał się także oficjalnym partnerem pokazu BIZUU wiosna/lato 2017, który odbędzie się w styczniu 2017. Ponadto na klientki BIZUU czeka miła niespodzianka. Do zakupów w salonach BIZUU oraz sklepie internetowym marki dołączana będzie specjalna karta Braun – BIZUU upoważniająca do zniżki na zakup stacji parowych Braun.

Kooperacja duetu projektantek BIZUU z Braun

Kooperacja duetu projektantek BIZUU z Braun

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Jak spędzić deszczowe popołudnie?

Przyjemność dla ciała Ciągle brakuje ci czasu na zadbanie o siebie? Deszczowe popołudnie to doskonały moment na zabiegi pielęgnacyjne. Relaksująca...

Zamknij