Nicole Kidman nową ambasadorką marki Neutrogena

Nicole Kidman nową ambasadorką marki Neutrogena

Nicole Kidman nową ambasadorką marki Neutrogena

Nicole Kidman, znana aktorka, zdobywczyni Oskara, a także piosenkarka została globalną ambasadorką marki NEUTROGENA. Tym samym dołączyła do grona takich gwiazd jak: Jennifer Garner, Kerry Washington, Gemma Artreton oraz Kristen Bell, uznanych przez markę NEUTROGENA za ikony piękna.

„Od zawsze zdrowie mojej skóry było dla mnie niezmiernie ważne, dlatego bardzo się cieszę na współpracę z marką NEUTROGENA” – powiedziała Nicole Kidman.

Nowa kampania Nicole Kidman

Aktorka będzie wspierać kampanię Neutrogena‘See What’s Possible’, która inspiruje, by spojrzeć na piękno szerzej, nie sprowadzając go jedynie do atrakcyjnego wyglądu. Hasło kampanii zachęca kobiety do poszukiwania i przekraczania granic, wcielania w życie swoich marzeń. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, które wiedzą więcej i oczekują więcej, w tym także od kosmetyków. To z myślą o nich NEUTROGENA już od 60 lat tworzy, doskonali i odkrywa, co jeszcze jest możliwe w pielęgnacji skóry.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem działań marki NEUTROGENA, która poświęca mnóstwo czasu, aby w pełni zrozumieć potrzeby kobiet stosujących ich produkty. Naukowcy spędzają niezliczone godziny, badając zdrowie skóry, łącznie z tym, jak zmienia się w miarę upływu czasu. Z uwagi na to, że moi rodzice są związani z medycyną, nauka to dziedzina, która jest mi bardzo bliska”.

Ścieżki kariery

Nicole Kidman urodziła się 20 czerwca 1967 roku w Honolulu na Hawajach.  Od najmłodszych lat była związana z aktorstwem, jako dziecko zadebiutowaław teatrze ulicznym. W wieku 14 lat wcieliła się w główną rolę w filmie „Bush Christmas”. Przełomowym momentem w karierze Nicole był rok 1989 i film „Martwa cisza”. Rok później, na planie „Szybkiego jak błyskawica” poznała swojego pierwszego męża, Toma Cruisa. W 2001 roku Nicole za rolę w filmie „Moulin Rouge!” została nominowana do Oscara. Natomiast to rok 2002 był najbardziej udany dla Nicole Kidman pod względem zawodowym, bowiem za rolę Virginii Woolf w filmie „Godziny” otrzymała Oscara.

Aktorstwo to nie jej jedyny talent. Początek kariery piosenkarskiej Nicole to 2001 rok, kiedy rozpoczęła współpracę z Ewanem McGregorem nad utworem „Come What May”, ze ścieżki dźwiękowej „Moulin Rouge!”. Piosenka zadebiutowała i dotarła do 27. miejsca na brytyjskiej liście przebojów. Potem z Robbiem Williamsem zaśpiewała piosenkę „Something Stupid”, cover swingowej piosenki na płycie Williamsa „Swing When You’re Winning”. Dzięki niej jako piosenkarka zdobyła dużą popularność w Wielkiej Brytanii i Australii. Nicole Kidman jest jedną z najlepiej zarabiających i najpopularniejszych aktorek na świecie.  Po 11 latach małżeństwa z Tomem Cruisem, w 2006 roku po raz kolejny wyszła za mąż, za Keitha Urbana. W 2008 roku na świat przyszła ich córka Sunday Rose.

„Jestem w ciągłej podróży, przybywa mi lat, a moje zdrowie, w tym zdrowie skóry, jest dla mnie bardzo ważne. Ładny wygląd zaczyna się od zdrowej skóry, o której kondycję należy dbać  w odpowiedni sposób. To nie tak samo, jak w przypadku wyboru właściwej sukienki na wielką galę. Wybierając nowe ubranie, chcę, by było zgodne z ostatnimi trendami, ale nie oczekuje tego samego od pielęgnacji. W tym obszarze potrzebuję czegoś sprawdzonego, co wiem, że z całą pewnością będzie działało… czegoś, czemu mogę zaufać i będzie przynosiło oczekiwane rezultaty” – dodaje aktorka.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
„Dwie pary do pary” – wakacyjna premiera teatru Capitol!

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar… to publiczność śmieje się do łez! Kazadi, Romanowska, Wierzbicka, Żurek i Cieszyński w...

Zamknij