Patrycja Markowska w Demakijażu

Patrycja Markowska w Demakijażu

Premierowy odcinek 6. sezonu programu „Demakijaż” zobaczymy w niedzielę 11 marca o g. 15:00 na antenie Polsat Cafe. Gościem Krzysztofa Ibisza będzie Patrycja Markowska, która opowie o m.in. o tym jak żyć intensywnie, jak połączyć rock and roll’a z rodzinną stabilizacją i o byciu „skazaną” na muzykę.

Krzysztof Ibisz: Ty lubisz intensywne życie prawda?

Patrycja Markowska: To prawda, bo uważam, że po prostu szkoda każdego dnia, ale z wiekiem coraz bardziej doceniam spokój i równowagę. Jak się tak pędzi w życiu totalnie bez trzymanki to na zdrowie to nie wychodzi. Uprawiam zawód, który potrafi bardzo dużo odebrać, poza tym, że bardzo dużo daje, i boję się tego. Uwielbiam grać duże koncerty, żyję tym i mnie to nakręca, ale za wszystko kiedyś trzeba zapłacić jakąś cenę.

Patrycja Markowska w Demakijażu

Co miała na myśli Patrycja? Dlaczego jej syn powiedział, że mama wykonuje najgorszy zawód świata? Dowiemy się w programie.

Piosenkarka opowie również jak się żyje mając mamę tancerkę, tatę rockmana i wujka, który jest biskupem. Usłyszymy historię o tym, że kiedyś na pocieszenie dostała…małpę oraz o tym, że wzbraniała się przed uczuciem jakim obdarzyła Jacka Kopczyńskiego. Dlaczego Patrycja trzy razy nie przyjęła oświadczyn ukochanego i czy płakała ze szczęścia kiedy okazało się, że jest w ciąży? To wszystko już w niedzielę, w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Zimowe atrakcje na Jaworzynie Krynickiej

Nowa szkoła narciarska Jaworzyna Ski&Snowboard, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego z najnowszych kolekcji, najdłuższy w Polsce snowpark Krynistler – to tylko część...

Zamknij