Patrycja Markowska w Demakijażu

Patrycja Markowska w Demakijażu

Premierowy odcinek 6. sezonu programu „Demakijaż” zobaczymy w niedzielę 11 marca o g. 15:00 na antenie Polsat Cafe. Gościem Krzysztofa Ibisza będzie Patrycja Markowska, która opowie o m.in. o tym jak żyć intensywnie, jak połączyć rock and roll’a z rodzinną stabilizacją i o byciu „skazaną” na muzykę.

Krzysztof Ibisz: Ty lubisz intensywne życie prawda?

Patrycja Markowska: To prawda, bo uważam, że po prostu szkoda każdego dnia, ale z wiekiem coraz bardziej doceniam spokój i równowagę. Jak się tak pędzi w życiu totalnie bez trzymanki to na zdrowie to nie wychodzi. Uprawiam zawód, który potrafi bardzo dużo odebrać, poza tym, że bardzo dużo daje, i boję się tego. Uwielbiam grać duże koncerty, żyję tym i mnie to nakręca, ale za wszystko kiedyś trzeba zapłacić jakąś cenę.

Patrycja Markowska w Demakijażu

Co miała na myśli Patrycja? Dlaczego jej syn powiedział, że mama wykonuje najgorszy zawód świata? Dowiemy się w programie.

Piosenkarka opowie również jak się żyje mając mamę tancerkę, tatę rockmana i wujka, który jest biskupem. Usłyszymy historię o tym, że kiedyś na pocieszenie dostała…małpę oraz o tym, że wzbraniała się przed uczuciem jakim obdarzyła Jacka Kopczyńskiego. Dlaczego Patrycja trzy razy nie przyjęła oświadczyn ukochanego i czy płakała ze szczęścia kiedy okazało się, że jest w ciąży? To wszystko już w niedzielę, w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Randi Zuckerberg. Dot.scomplikowane. Jak rozplątać nasze życie w sieci

Nowe technologie, urządzenia mobilne i media społecznościowe zmieniają, udoskonalają, ale i komplikują nasze życie w każdym niemal aspekcie – od...

Zamknij