Plebiscyt „Ticket of the Year”. Trwa głosowanie na najlepsze wydarzenie

Plebiscyt „Ticket of the Year”. Trwa głosowanie na najlepsze wydarzenie

Już trzeci rok z rzędu Ticketmaster Poland organizuje plebiscyt „Ticket of the Year” na ulubione wydarzenie roku. W głosowaniu biorą udział wszystkie imprezy kulturalne, które były dostępne w systemie sprzedaży Ticketmaster  Poland, w ciągu całego 2017 roku. Głosowanie rozpoczęło się 6 listopada i potrwa do 12 listopada! 

Głosujemy!

Fani kultury, sztuki i rozrywki wybierają zwycięzcę „Ticket of the Year” poprzez głosowanie wśród wszystkich rozrywek i wydarzeń dostępnych na www.ticketmaster.pl w 2017 roku. Plebiscyt zostanie przeprowadzony przez oficjalną witrynę Ticketmaster Polska w dniach 6-12 listopada 2017 roku.

Wszystkie koncerty, zmagania sportowe i pokazy, które odbyły się w ciągu roku, będą konkurować w głosowaniu. Międzynarodowi muzycy, jak Bruno Mars, Coldplay, Depeche Mode, Mans Zelmerlow, Sting, Jessie Ware, a także znani krajowi wykonawcy, tacy jak: Agnieszka Chylińska, ORGANEK, HEY, The Dumplings, Anita Lipnicka, jak również wydarzenia sportowe organizowane przez Polski Związek Futbolu Amerykańskiego są nominowani do „Ticket of the Year”. Uczestnicy festiwali mogą również wybierać spośród swoich ulubionych wydarzeń.

Wyniki głosowania, czyli 5 najpopularniejszych wydarzeń, wybranych spośród imprez muzycznych, sportowych i rozrywkowych, zostaną ogłoszone 28 listopada. Dodatkowo w plebiscycie zapytamy o wykonawców, którzy są najbardziej wyczekiwani przez fanów w 2018 roku.

Uczestnicy plebiscytu „Ticket of the Year” mogą również zostać zwycięzcami!

Spośród głosujących w sondażu „Ticket of the Year” Ticketmaster Poland wybierze zwycięzcę, który otrzyma 2 bilety (o wartości sumarycznej do 500 zł), na jeden z koncertów dostępnych na stronie Ticketmaster Poland. Impreza zostanie wybrana spośród dostępnych jeszcze biletów w ogólnej sprzedaży (nie dotyczy biletów Platinum i pakietów VIP).

W zeszłym roku w głosowaniu organizowanym przez Ticketmaster Poland wygrał zespół The Cure – a dokładniej ich koncert, który odbył się w Atlas Arenie w Łodzi. Kto zwycięży w tym roku zależy tylko od prawdziwych fanów kultury,  sztuki i rozrywki. Weź udział w plebiscycie i stań się szczęśliwym zwycięzcą!

Głosowanie “Ticket of the Year” dostępne na: https://www.ticketmaster.pl/feature/tmtoty

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
FRYDERYKI 2010

LAUREATÓW nagród FRYDERYK 2010 poznamy 19 kwietnia 2010 roku. Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się po raz pierwszy od wielu lat...

Zamknij