„Warszawa wita Święta”

Warszawa wita Święta

„Warszawa wita Święta” to wydarzenie przepełnione niepowtarzalną, magiczną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godzinach 9-17.

Event zaplanowany jest jako dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. Fundacja razem z  partnerami zapewnia fantastyczną zabawę wszystkim uczestnikom wydarzenia. Najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny i moc atrakcji – każdy znajdzie coś dla siebie.

Wydarzenie „Warszawa wita Święta”, skierowane jest także dla osób szukających wyjątkowych i oryginalnych prezentów dla najbliższych. We współpracy z partnerami wydarzenia zaprezentowane zostaną polskie i zagraniczne marki z rzeczami idealnymi na prezenty pod choinkę! Będzie można również kupić wszelkie produkty świąteczne, produkty na świąteczny stół, ozdoby, produkty sylwestrowe i wiele innych!

Warszawa wita Święta

Będziemy inspirować, bawić i edukować. Zapraszamy na świąteczne zakupy w promocyjnych cenach, z dala od zgiełku dużych sklepów! W tym wspaniałym świątecznym klimacie nie zapomnimy również o potrzebujących dzieciach. Podczas wydarzenia „Warszawa wita Święta”, przeprowadzimy zbiórkę produktów w ramach akcji charytatywnej „Świąteczna Paka”. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom, by choć przez chwilę mogły poczuć magię Świąt.- mówią przedstawiciele fundacji.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
„W ułamku sekundy”: Diane Kruger jako matka, żona, mścicielka

„W ułamku sekundy”, thriller Fatiha Akina („Głową w mur”) z doskonałą Diane Kruger („Bękarty wojny”) w roli głównej - już...

Zamknij