„Warszawa wita Święta”

Warszawa wita Święta

„Warszawa wita Święta” to wydarzenie przepełnione niepowtarzalną, magiczną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godzinach 9-17.

Event zaplanowany jest jako dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. Fundacja razem z  partnerami zapewnia fantastyczną zabawę wszystkim uczestnikom wydarzenia. Najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny i moc atrakcji – każdy znajdzie coś dla siebie.

Wydarzenie „Warszawa wita Święta”, skierowane jest także dla osób szukających wyjątkowych i oryginalnych prezentów dla najbliższych. We współpracy z partnerami wydarzenia zaprezentowane zostaną polskie i zagraniczne marki z rzeczami idealnymi na prezenty pod choinkę! Będzie można również kupić wszelkie produkty świąteczne, produkty na świąteczny stół, ozdoby, produkty sylwestrowe i wiele innych!

Warszawa wita Święta

Będziemy inspirować, bawić i edukować. Zapraszamy na świąteczne zakupy w promocyjnych cenach, z dala od zgiełku dużych sklepów! W tym wspaniałym świątecznym klimacie nie zapomnimy również o potrzebujących dzieciach. Podczas wydarzenia „Warszawa wita Święta”, przeprowadzimy zbiórkę produktów w ramach akcji charytatywnej „Świąteczna Paka”. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom, by choć przez chwilę mogły poczuć magię Świąt.- mówią przedstawiciele fundacji.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Nominowana do Złotego Globu Natalie Portman na plakacie filmu „Jackie”.

„Nie do zapomnienia. Jeden z najlepszych filmów tego roku” Rollingstone; „Niezwykły portret najsłynniejszej Pierwszej Damy świata” Variety; „Pewny kandydat do...

Zamknij