Gdzie zadebiutowała Natalia Siwiec?

nataliasiwiec.official. Foto. Instagram

Natalia Siwiec zagrała w nowej produkcji! Modelka po raz pierwszy w swojej karierze wystąpiła w spocie reklamowym polskiej marki Indigo. Kampania wizerunkowa wspiera promocję nowej kolekcji lakierów hybrydowych „We Are The Colors”. Produkcja została stworzona na wzór hollywoodzkich filmów. Spot utrzymany jest w monochromicznych kolorach, które nawiązują do komunikacji wizerunkowej i prasowej kolekcji.

Powstała ona przy współpracy z Natalią Siwiec – ambasadorką marki. Modelka już od czterech firmuje swoim nazwiskiem Indigo i tworzy lakiery, które podbijają serca kobiet.

Promocji najnowszej kolekcji towarzyszy spot reklamowy, w którym Natalia Siwiec pokazuje się z innej niż dotychczas strony – jest radosna, pełna energii i optymizmu, bawi się konwencją i kolorami. Czaruje widza niepowtarzalnym urokiem osobistym i zaraża pozytywną energią.

Spot reklamowy jest bardzo dynamiczny, pełen radości i piękna, nie brakuje w nim również dawki humoru.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Omenaa Mensah z nowymi projektami na targach Warsaw Home

Omenaa Mensah będzie gościem specjalnym targów Warsaw Home (21-23.10), gdzie zaprezentuje najnowsze projekty, powstałe w ramach jej konceptu AMMADORA. Odwiedzający...

Zamknij