10-lecie kanału Polsat Film

10-lecie kanału Polsat Film

Polsat Film wystartował w dniu 2 października 2009 roku. Mija dekada naszej obecności na antenie, a kolejne z bogatą ofertą filmową przed nami. Od superbohaterów rodem ze świata komiksu do prawdziwych bohaterów, od kina akcji po romantyczne komedie – 10 filmowych premier na 10. urodziny Polsatu Film! I jeszcze więcej urodzinowych niespodzianek w jubileuszowym miesiącu!

Przeboje minionego sezonu kinowego, z plejadą gwiazd w obsadzie i spektakularnymi efektami specjalnymi, uhonorowane najbardziej prestiżowymi nagrodami i z rekordową oglądalnością na całym świecie – „Thor”, „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”, „Strażnicy Galaktyki” i „Strażnicy Galaktyki vol. 2”, „Poznaj mojego tatę”, „O północy w Paryżu”, „Zakładnik”, „Terminal”, „Cast Away – poza światem” będą miały na naszej antenie premierę w październiku 2019. Obok amerykańskich mega produkcji w jubileuszowym miesiącu po raz pierwszy pokażemy u nas również rodzimy przebój kinowy – „Narzeczony na niby”. Ten polski hit był współprodukowany przez Telewizję Polsat i doskonale uświetni urodzinowy wieczór na naszej antenie. Wszystkie zapowiadane filmy będą prezentowane w paśmie największej oglądalności, czyli o g. 21:00.

10-lecie kanału Polsat Film

Moc pozytywnych wzruszeń i niezapomniane wrażenia filmowe gwarantujemy też naszym najmłodszym widzom. Z okazji nadchodzących, 10. urodzin kanału Polsat Film przygotowaliśmy bowiem specjalne, urodzinowe pasmo w październikowej ramówce. W odświętnej oprawie, w niedzielne poranki (od 6 października br.) o g. 11:00 pokażemy na naszej antenie premierowo cztery animowane produkcje: „Safari”, „Zambezia 3D”, „Khumba” i „Kung Fu Panda 2”, które idealnie nadają się do podziwiania w gronie rodzinnym.

10-lecie kanału Polsat Film

Do oglądania pozostałych filmów z październikowego repertuaru równie gorąco zapraszamy, na program Polsatu Film składają się bowiem wyselekcjonowane filmy z całego świata. Ozdobą naszego repertuaru są tytuły, pochodzące od największych światowych dystrybutorów, ale chętnie prezentujemy również wybitne dzieła filmowe spoza USA, uhonorowane najważniejszymi filmowymi nagrodami. Zwłaszcza licznie reprezentowane są na naszej antenie filmy z polskiej kinematografii – arcydzieła z minionych epok kina, jak i najgorętsze współczesne nowości. Nieustającą sympatią widzów tego kanału cieszą się pasma filmowe o godz. 21.00, dedykowane najbardziej znanym i najlepszym filmom („Intrygujący poniedziałek”, „Wesoły wtorek”, „Sensacyjna środa”, „Romantyczny czwartek”, „Gwiazdorski piątek”, „Sobotni SuperHit” i „Klasyczna niedziela”). Cieszą nas również wyniki, jakie osiągają poranne i południowe pasma filmowe, dedykowane dzieciom i młodzieży.

Największym hitem minionych 10 lat był film „Avatar” z całkowitą widownią: 1 344 210 widzów. W pierwszej dziesiątce znalazły się ponadto takie tytuły, jak: „Kevin sam w domu”, „Kevin sam w Nowym Jorku”, „Kraina lodu”, „John Carter”, „Epoka lodowcowa 3: Era Dinozaurów”, „Punisher”, „Ghost Rider”, „Indiana Jones i Ostatnia Krucjata” i „Pojutrze” i wszystkie te przeboje filmowe oglądało u nas ponad milionów widzów każdy. Współcześnie, pomimo poważnej konkurencji na polskim rynku, mamy równie dobre wyniki. W pierwszej połowie 2019 roku doskonałe filmy w Polsacie Film zostały docenione przez niemal 14 mln widzów. Dzienna liczba widzów to ok 1,37 mln widzów.

Polsat Film jest skierowany do wszystkich miłośników dobrego kina – zarówno komercyjnego, jak i artystycznego. Codziennie zapewniamy spotkania z największymi gwiazdami Hollywood w najgłośniejszych hitach ostatnich lat. Zapraszamy do wspólnego świętowania wraz z nami jubileuszu Polsatu Film.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Czy umykają Ci najlepsze chwile macierzyństwa? Oto dziennik mamy

Dziennik to wspaniale zaprojektowana książka dla młodych mam. To twoje miejsce do zapisywania wspomnień, uczuć i przemyśleń z najważniejszych chwil...

Zamknij