Co zrobić, by włosy wyglądały idealnie?


Jaki kolor wybrać?
Zastanawiasz się nad zmianą koloru włosów? Świetnie, to faktycznie doskonała okazja do podkreślenia swojego charakteru oraz upodobań. Pamiętaj, że podstawą jest koloryzacja bez amoniaku, wykonana przez doświadczoną osobę. Z pomocą przyjdzie Ci na przykład salon fryzjerski z certyfikatem salon expert, gdzie pracują wykwalifikowani fryzjerzy eksperci L’Oreal Professionnel. To nie tylko bezcenna pomoc w doborze najbardziej pasujących do nas oraz modnych kolorów, lecz również możliwość skorzystania z profesjonalnych kosmetyków (np. koloryzacja Inoa L`Oreal Professionnel), niedostępnych w drogeriach. Nie zapominajmy, że włosy koloryzowane wymagają szczególnej pielęgnacji – regularne wizyty u ekspertów pomogą zapewnić im optymalną ochronę.

Modnie czy wygodnie?

Wybór fryzury to dla wielu z nas ogromny dylemat. Często zastanawiamy się, czy postawić na modne w tym sezonie długie fale, czy raczej na praktycznego krótkiego boba. Na szczęście trendy jesień/zima 2013 są dla nas bardzo łaskawe – wśród najmodniejszych fryzur znajdują się zarówno misternie ułożone grzywki, warkocze i zaczesane do tyłu włosy w stylu „wet look”, jak również klasyczny bob, krótkie fryzury „w nieładzie” czy praktyczne koki. Nie musimy zatem wybierać między modą a wygodą – możemy popuścić wodze fantazji i bawić się najświeższymi trendami, szukając własnego, niepowtarzalnego stylu.


Pielęgnacja na co dzień

Oczywiście, koloryzacja oraz dobór odpowiedniej fryzury to nie wszystko! Największym wyzwaniem jest codzienne dbanie o włosy w taki sposób, aby były mocne i zdrowe, a co za tym idzie – prezentowały się pięknie. Niezwykle istotny jest dobór kosmetyków, których używamy do mycia włosów czy ich pielęgnacji. Warto poradzić się swojego fryzjera, który podpowie, które z nich będą najkorzystniejsze w konkretnym przypadku – przecież to właśnie on zna najlepiej nasze włosy i wie, co dla nich dobre. Niektórych profesjonalnych kosmetyków nie kupimy na własną rękę, gdyż są one dostępne jedynie w salonach fryzjerskich. To kolejny powód, aby regularnie odwiedzać swój salon fryzjerski.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Wibrujący Białystok dzień po dniu

Piątek 22 lipca   Raphael Saadiq. Pozytywne Wibracje. Foto: Obcasy.pl Kulminacją piątkowego wieczoru był występ amerykańskiej gwiazdy soul i r&b...

Zamknij