Co łączy Karolinę Gilon, Pamelę Stefanowicz i Macademian Girl?

Karolina Gilon opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie z czarnym tatuażem na twarzy, przypominającym liczbę 3. Podobne symbole pojawiły się również na twarzach dwóch innych instagramerek – Pameli Stefanowicz i Macademian Girl. Pod profilami dziewczyn obserwatorzy zastanawiają się, co może oznaczać ta symboliczna TRÓJKA. Czym są tajemnicze symbole na twarzach influencerek? To nowy trend? Czy chodzi o przyjaźń tych trzech kobiet?

Od początku czerwca, kilkadziesiąt influencerek i celebrytek z całego świata, publikowało zdjęcia z namalowaną cyfrą 3 na twarzy i tajemniczym hashtagiem #3theface. W kolejnych odsłonach zmywały cyfrę za pomocą nowej szczoteczki do oczyszczania twarzy, ujawniając tym samym, że tajemniczy znak to zapowiedź pielęgnacyjnej nowości, który właśnie trafia do sprzedaży. W kampanii wzięły udział m.in. Belen Rodriges, czy Ferne McCann. Okazuje się, że sprawcą instagramowego szumu jest marka FOREO, która wprowadziła na rynek nową soniczną szczoteczkę do twarzy LUNA 3.

Dodatkowo celem kampanii FOREO jest zwrócenie uwagi na właściwą pielęgnację twarzy po treningu. Niezależnie od tego, jaki sport uprawiamy na co dzień, powinniśmy w pełni dbać o naszą skórę twarzy, nie tylko ciała. Bardzo ważne jest, aby twarz oczyszczać bezpośrednio po wysiłku fizycznym. Dzięki temu skóra będzie jeszcze lepiej wchłaniać substancje odżywcze z kremów, ponieważ bezpośrednio po treningu jest lepiej ukrwiona.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Świąteczne przepisy na farsze i dodatki – czy je znasz?

Święta Bożego Narodzenia w polskim wydaniu przepełnione są wieloma charakterystycznymi smakami. . Sekretem udanych świątecznych potraw bardzo często jest idealnie...

Zamknij