MICHAŁ PIRÓG ZAPRASZA DO KIN NA MUSICAL „KRÓL ROZRYWKI”

MICHAŁ PIRÓG ZAPRASZA DO KIN NA MUSICAL „KRÓL ROZRYWKI”

Tancerz i choreograf Michał Piróg podzielił się swoimi wrażeniami po obejrzeniu musicalu „Król rozrywki”, który będzie można zobaczyć premierowo już w piątek 29 grudnia na ekranach kin w całej Polsce. Co sądzi o nowym filmowym wcieleniu Hugh Jackmana i czym urzekła go historia pierwowzoru współczesnego impresario show-biznesu? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Michał Piróg zaprasza do kin na musical „Król rozrywki” – kliknij, by przejść do materiału wideo.

„Król rozrywki” to musical inspirowany legendą i dokonaniami P.T. Barnuma, pierwowzoru współczesnego impresario show-biznesu, który z nizin zawędrował na sam szczyt i udowodnił, że każde marzenie można przekuć w rzeczywistość, a w każdym z nas kryje się niezwykła historia, zasługująca na spektakularną oprawę.
Film jest reżyserskim debiutem fabularnym australijskiego filmowca Michaela Graceya, który przeplata oryginalne piosenki laureatów Oscarów Benj Paska i Justina Paula z wszechstronnymi talentami obsady, na czele z nominowanym do Oscara Hugh Jackmanem („Logan: Wolverine”, „Les Misérables: Nędznicy”) i zabiera widzów w podróż do kolebki masowej rozrywki oraz wielkich gwiazd lat siedemdziesiątych… XIX wieku. Przez te filmowe wrota wkraczamy do buzującego nową energią Wieku pozłacanego po wojnie secesyjnej w USA – oglądając go przez niezwykle aktualny i pełen nowoczesnych aranżacji popkulturowy obiektyw, który tę ekscytację rozpala.
Obok Hugh Jackmana w głównych rolach w filmie wystąpili: Zac Efron („Sąsiedzi”), nominowana do Oscara Michelle Williams („Tajemnica Brokeback Mountain”), Rebecca Ferguson („Dziewczyna z pociągu”) i Zendaya („Spider-Man: Homecoming”). „Król rozrywki” został nominowany do Złotych Globów 2018 aż w trzech kategoriach: „Najlepszy film komediowy lub musical”, „Najlepszy aktor w musicalu lub filmie komediowym” (Hugh Jackman) oraz „Najlepsza piosenka” („This is me”).
„Król rozrywki” („The Greatest Showman”) – polska premiera 29 grudnia 2017 roku w kinach w całej Polsce.
Polski zwiastun filmu oraz fragmenty musicalu dostępne są pod poniższymi linkami:
1. Fragment filmu „Król rozrywki”
2. Fragment filmu „Król rozrywki”
3. Fragment filmu „Król rozrywki”
4. Polski zwiastun filmu „Król rozrywki”

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Relacja z eventu pasaż Tesco „Fabryka Swetrów Świątecznych”

Hasłem tegorocznej akcji jest „PASAŻ TESCO. TWOJE MAGICZNE ŚWIĘTA”. Jej inauguracją był event świąteczny, który odbył się 01 grudnia w...

Zamknij