Milion osób na transmisji online

Milion osób na transmisji online. Foto Michał Kwaśniewski

W miniony weekend odbył się 26. Pol’and’Rock Festival. Za nami kolejne spotkania na scenie ASP, niesamowite koncerty, setki tysięcy osób oglądających transmisje oraz tysiące bawiących się na zorganizowanych domówkach. Kreatywność nie zna granic i pomimo okoliczności jest kolorowo, radośnie, a Najpiękniejsza Domówka Świata była oglądana z ponad 50 krajów, np. Filipin, Argentyny, Litwy, Ekwadoru czy Indonezji.

1 000 000 osób oglądających transmisję online

Jurek Owsiak, rozpoczynając spotkania na scenie ASP podsumował pierwszy dzień festiwalu.  Festiwalową transmisję oglądało ponad 1 000 000 osób. Najwięcej festiwalowiczów zdecydowało się oglądać Najpiękniejszą Domówkę Świata na YouTube – tam zanotowanych zostało ponad 550 000 wyświetleń video. Tegoroczna edycja Festiwalu to również ponad 6000 wpisów na wirtualnym polu na Discordzie.

Akademia Sztuk Przepięknych o edukacji seksualnej

Scenę ASP drugiego dnia festiwalu otworzyli Marta Klepka, Dorota Wellman oraz Andrzej Depko, twórcy projektu #byckobietaontour który uczy, motywuje, pokazuje możliwości, inicjuje działania i wspiera. Jego twórcy chcą w serdecznej, dobrej atmosferze spotykać się z młodymi ludźmi, by rozmawiać na tematy ważne i merytoryczne. Dzisiejszym tematem spotkania była edukacja seksualna, która według zaproszonych gości powinna stać się czymś oczywistym. Andrzej Depko powiedział: „wiedza seksualna nie niesie ze sobą żadnych zagrożeń. Zagrożenie niesie ze sobą brak edukacji seksualnej, albo błędna edukacja seksualna”. Kolejnymi gośćmi byli Tomasz Sekielski oraz Ewa Zgrabczyńska.

Milion osób na transmisji online. Foto Lucyna Lewandowska

Scena 26. Pol’and’Rock Festival

Najpiękniejsza Domówka Świata nie mogłaby się odbyć bez koncertów na Dużej Scenie. Każdego dnia Festiwalu występuje około 10 zespołów – między innymi Poparzeni Kawą Trzy, Elektryczne Gitary, Happysad, Big Cyc czy Łydka Grubasa. Pełny line-up dostępny jest na stronie Festiwalu.

Milion osób na transmisji online. Foto Paweł Krupka

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
SWAROVSKI ŚWIETUJE PREMIERĘ NOWEJ KOLEKCJI WE WŁOSKIEJ STOLICY MODY

Gospodarzem wieczoru był Robert Buchbauer, (piąta generacja rodziny Swarovskich, członek Swarovski Executive Board i CEO Consumer Goods Business). Impreza była...

Zamknij