Pierwsza w Polsce taksówka Ferrari

Od 12 listopada rusza wspólna akcja Sawa Taxi i Super Prezentów. Na warszawskie ulice wyjedzie taksówka Ferrari, która w wybrany dzień w miesiącu będzie realizowała kursy dla Klientów firmy taksówkowej Sawa Taxi. Akcja potrwa 4 miesiące.

Każdy zainteresowany może zgłosić chęć udziału w akcji za pomocą specjalnej aplikacji „Marzysz o Ferrari”, dostępnej na Facebooku obu firm. Aplikacja umożliwia również Klientom przejażdżkę za kierownicą Ferrari. Wystarczy tylko za jej pomocą wysłać swoje zdjęcie zrobione w dowolnej taksówce Sawa Taxi.

 

 

Z pozoru wydaje się niemożliwe, aby po polskich ulicach jeździła taksówka Ferrari. Ale dlaczego nie? Dokładnie tak pomyśleliśmy decydując się na współpracę z firmą Super Prezenty. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Najważniejsze jednak, aby nasi Klienci mieli z tego tytułu przednią zabawę. Na razie akcja odbywa się w Warszawie, ale w przyszłości planujemy poszerzyć ją na inne miasta w ramach ogólnopolskiego projektu Polska Sieć Taxi 19 123, którego twórcą jest Sawa Taxi. Jeśli klientom spodoba się nasza propozycja, będziemy zastanawiać się także nad innymi atrakcjami – mówi Bartosz Szymański, Członek Zarządu Sawa Taxi.
W czasie trwania akcji nakręcony zostanie także specjalny film, dokumentujący reakcje Klientów Sawa Taxi na widok podjeżdżającej po nich niecodziennej taksówki.
Ferrari to legendarny samochód, a przejażdżka nim jest niesamowitym przeżyciem dla każdego fana motoryzacji. Nasza wspólna akcja dowodzi tylko, że Super Prezenty to firma, która spełnia marzenia. Pomysł na taksówkę Ferrari pojawił się spontanicznie i może być dobrym początkiem do współpracy z Sawa Taxi przy innych, równie ekscytujących projektach – mówi Ernestas Vasiliauskas, prezes firmy Super Prezenty.
Nośnikami reklamowymi całej akcji będą nie tylko samochody Sawa Taxi, ale również stoiska firmowe Super Prezentów w warszawskich centrach handlowych: CH Targówek, CH Janki i Galeria Mokotów.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Zbrodnia w szkarłacie Katarzyna Kwiatkowska

Pierwsza dama polskiego kryminału retro przedstawia: "Zbrodnię w szkarłacie" Premiera: 18 czerwca Katarzyna Kwiatkowska Mistrzyni intrygi w stylu Agathy Christie....

Zamknij