Co się dzieje w głowie kobiety, gdy jej partner ma problem z erekcją?

km problemy z erekcja

Co się dzieje w głowie kobiety, gdy jej partner ma problem z erekcją?

Nie jest tajemnicą, że kobieca wyobraźnia jest niemal bezgraniczna. Na pełnych obrotach zaczyna pracować zwłaszcza wtedy, gdy jej partner zaczyna borykać się z problemami z erekcją. Co dzieje się wtedy w głowie większości kobiet i gdzie faktycznie leży prawda?

Dotychczas panowało przekonanie, że trudności z wywołaniem oraz utrzymaniem wzwodu dotyczą wyłącznie starszych mężczyzn. Z zaburzeniami jednak zaczynają borykać się także młodsi panowie, których partnerki mają zwykle własną opinię na temat źródeł problemu.

Zdradza, masturbuje się, czy zmienił orientację?

Kobieta, której partner ma kłopoty ze wzwodem, w pierwszej kolejności jest niemal pewna, że ukochany ją zdradza. Zatraca się w poszukiwaniu dowodów niewierności, co staje się kolejną przyczyną konfliktów, obok unikania przez niego zbliżeń i braku apetytu na seks.

Druga teoria, jaka krąży po jej głowie, zakłada, że przestała mu się podobać. Skoro kiedyś był zawsze gotowy, a teraz nie reaguje nawet na seksowną bieliznę, to chyba coś jest na rzeczy?

Jeśli wykluczy dwie pierwsze możliwości, pod uwagę zaczyna brać już tylko zmianę orientacji seksualnej przez partnera lub dochodzi do wniosku, że on woli masturbację od seksu z nią.

Główne przyczyny problemów z erekcją

W większości przypadków jednak prawda nie leży nawet po środku. Problem z utrzymaniem erekcji bardzo często ma związek ze stylem życia danego mężczyzny. Trudności ze wzwodem mogą być efektem niewłaściwej diety, stresu, niedostatecznej ilości snu, palenia papierosów, nadużywania alkoholu oraz zbyt intensywnej pracy, niekiedy w niekorzystnych warunkach.

Przyczyny zaburzeń erekcji mogą mieć też charakter psychiczny. Wówczas problemy mogą być wywołane przez niską samoocenę, kompleksy i lęk przed kompromitacją, kłopoty w związku, znudzenie seksualne czy obawa przed niechcianą ciążą lub zarażeniem chorobą.

Trudności z erekcją mogą być też konsekwencją problemów zdrowotnych, w tym chorób serca i układu krążenia, wysokiego poziomu cholesterolu, cukrzycy oraz nadciśnienia.

Jak łatwo rozwiązać problemy z erekcją?

Wbrew obiegowej opinii kuracja farmakologiczna nie jest jedynym sposobem leczenia problemów z erekcją. Jeśli zdecydujecie się na to rozwiązanie, pamiętajcie o uprzedniej konsultacji z lekarzem. Jeśli wolicie wypróbować inną metodę, sięgnijcie po specjalne pierścienie erekcyjne na penisa, które zdobyły już ogromną popularność na Zachodzie.

Pierścień erekcyjny polecany jest wszystkim mężczyznom, bez względu na ich wiek, stan zdrowia czy przyjmowane na stałe leki. Zakładany u podstawy członka, sam nie wywoła erekcji, ale ograniczy odpływ krwi z żył i pomoże skutecznie utrzymać wzwód. A silniejsza i dłuższa erekcja u mężczyzny to gwarancja niesamowicie satysfakcjonującego seksu, wielu nocy pełnych miłosnych uniesień i niezwykle intensywnych doznań dla obojga partnerów.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl