Maffashion została Ambasadorką marki dla dzieci

Maffashion została Ambasadorką marki dla dzieci

Julia Kuczyńska została ambasadorką polskiej marki Maylily, oferującej rzeczy dla dzieci. Wspólnie tworzą duet, pokazujący, że rodzina może być modna. Produkty są atestowane i wielokrotnie nagradzane, przeznaczone do pielęgnacji, kąpieli, snu dziecka, jak również na spacery. Dostępne są również akcesoria dla mam. Najważniejszym elementem współpracy będzie nowa kolekcja dziecięca zaprojektowana przez Maffashion.

Nowa kolekcja

Najnowsza kolekcja zapowiada się jako harmonijna mieszanka bardzo mocnego fundamentu wartości rodzinnych i kreatywności. Prace już trwają, a ich efekty będziemy mogli ujrzeć już wkrótce. Polska influencerka od niedawna także jest mamą, więc z wielką chęcią i zapałem stworzy kolekcję, która przysłuży się maluchom.

Od samego początku wiedziałam, że Maffashion będzie świetną ambasadorką Maylily. To, co robi zawodowo i to jak prywatnie ważna jest dla niej rodzina, idealnie pasuje do naszej marki a przede wszystkim wartości, jakimi się kierujemy. Bardzo doceniam naturalność i olbrzymią kreatywność Julii. Już nie mogę się doczekać, kiedy zaprezentujemy efekty naszej współpracy – mówi Katarzyna Mitas.

Bastian uwielbia kocyki, są dla niego lepsze niż niejedna zabawka. Wielokrotnie wspominałam o tym na swoim Instagramie, a spośród wielu różnych firm, których rzeczy miałam okazję sprawdzić, to właśnie Maylily skradło moje serce. Ich rzeczy są tak miłe w dotyku, tak piękne, że od razu chce się je dać dziecku. Będąc ambasadorką marki z wielką przyjemnością zaprojektuję autorską kolekcję, bo wiem, że jakość produktów będzie na najwyższym poziomie – podkreśla Maffashion.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl