Zjawiskowa suknia Miss Polski na konkurs Miss Universe 2019!

 

Zjawiskowa suknia Miss Polski na konkurs Miss Universe 2019! Foto Flickr

Olga Buława, Miss Polski 2018 wyrusza na konkurs Miss Universe, który odbędzie się 8 grudnia w Atlancie w Stanach Zjednoczonych. Wystąpi na nim między innymi w zjawiskowej sukni projektu Patrycji Kujawy (ślubne atelier OrOr). To kostium narodowy składający się z trzech części i jest inspirowany polskim godłem! Skrzydła mają rozpiętość i wysokość 1,5 metra. Tren rozciąga się na długość 3 metrów i szerokość około 3,5 metra. Całość rozkłada się do trzech skrzynek. Zobaczcie zdjęcia Olgi Buławy w kostiumie narodowym oraz w czerwonej sukni, którą również zabiera na Miss Universe 2019!

Dopasowana część białej sukni, czyli kostiumu narodowego, jest ręcznie wyszywana z siedmiu różnych wielkości perełek i kamyków na cielistej siatce. Sama środkowa haftowana suknia jest cięższa niż ogon i skrzydła razem wzięte. Do skrzydeł przyklejono około 10 000 gęsich piór. Stworzenie i ozdobienie stelaża trwało około 3 tygodnie i zajmowało od 12 do 18 godzin dziennie.
– Jestem dumna, że mogę reprezentować Polskę i to w stroju, który jest arcydziełem– powiedziała podczas sesji Olga Buława, która już nie może doczekać się, kiedy zaprezentuje kostium narodowy całemu światu. Wcześniej musi się jedynie nauczyć w niej chodzić.

Gala finałowa wieńcząca 30. edycję Narodowego Konkursu Piękności zbliża się wielkimi krokami. Już 8 grudnia 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Jubileusz 30-lecia odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a widzowie jak co roku, również w tym będą mogli zobaczyć ją na antenie Polsatu. Obecnie panująca Miss Polski 2018– Olga Buława dokładnie w dniu gali finałowej Miss Polski 2019 walczyć będzie o koronę Miss Universe 2019. Tego wyjątkowego dnia z Olgą spotkamy się wyłącznie wirtualnie. Na ten moment nie zdradzamy także, kto przekaże koronę nowej Miss Polski. Niech pozostanie to niespodzianką!
30 – lecie Miss Polski jest częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileusz 30-lecia Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Wspomnienia wiecznie żywe

  Rodzinne pamiątki coraz częściej przyjmują jednak formę fotoksiążek lub fotozeszytów. Wydane w elegancki sposób stanowią odpowiednią oprawę dla najpiękniejszych...

Zamknij