Zmysłowa czerwień w kuchni

Wspólne chwile w kuchni mogą być pełne nastrojowej erotyki i pasji. Pasji do gotowania, namiętności do odkrywania nowych smaków, pragnienia, które nie zadawala się wczorajszą herbatą. Dla niespokojnych poszukiwaczy nowego oblicza w codziennych rytuałach, dla ceniących własne zdanie i styl, dla potrafiących docenić inność – dla nich zaprojektowana została seria urządzeń kuchennych De’Longhi

Icona w ognistym, czerwonym kolorze. Ekspres ciśnieniowy do kawy, czajnik i toster nie poddają się konwenansom, nie sposób je ukryć i pozostać wobec nich obojętnym. Doskonale odnajdą się w małych kuchniach singli, rozjaśnią techniczne i ultranowoczesne kuchnie wielkomiejskie, ożywią kuchnie monotonne lub zaskoczą swoją obecnością w kuchniach tradycyjnych. Wszędzie czują się na miejscu, pasują i skutecznie próbują dominować. Warto poddać się szaleństwu barw, które w urządzeniach codziennego użytku wprowadzają nową wartość – przyjemność czerpaną z codziennych czynności. Przyjemność ma barwę czerwieni, jak majowe tulipany, czerwcowe truskawki czy lipcowe czereśnie… zobacz i spróbuj.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Agnieszka Szulim: Piosenkarki ze mnie nie będzie. Naprawdę źle śpiewam

Udział w śpiewanej reklamie Agnieszka Szulim uważa za największy paradoks w swoim życiu. Gwiazda TVN twierdzi, że kompletnie nie potrafi śpiewać, o czym uprzedzała...

Zamknij