Każda klientka Centrum Handlowego Klif Warszawa będzie mogła umówić się na spotkanie z profesjonalną stylistką i bezpłatnie otrzymać porady dotyczące bieżących trendów w modzie. Konsultacje będą się odbywać w każdą środę, piątek, sobotę i niedzielę.

Podczas jesiennej edycji indywidualnych konsultacji stylistek, każdy gość Klifu będzie miał możliwość skorzystania z rad dotyczących najnowszych trendów w modzie. Podczas 1,5-godzinnego spotkania profesjonalna stylistka przeprowadzi krótką rozmowę dotyczącą preferencji klientki, zaproponuje pasujące fasony i modne wzory, tak aby wizerunek doskonale współgrał z osobowością klientki i jej oczekiwaniami względem własnego wyglądu.

Żeby mieć pewność dokonania właściwego wyboru stroju, podczas bezpłatnych konsultacji w Klifie, stylistka na życzenie klienta, może pełnić także funkcję tzw. personal shopper’a, czyli osobistego doradcy zakupowego. Specjalistka zadba o to, aby z bogatej oferty około 100 salonów, wybrać wyłącznie takie ubrania i akcesoria, które pasują do typu urody i sylwetki klienta.

Na bezpłatne konsultacje ze stylistką warszawski Klif zaprasza od 3 września:

– w środy i piątki – od 16:00 do 20:30,
– w soboty i niedziele – od 14:00 do 20:00.

Aby skorzystać z konsultacji wystarczy osobiście zgłosić się do Punktu Informacyjnego Centrum Handlowego Klif Warszawa lub umówić spotkanie pod nr telefonu: 22 531 45 00.

Istnieje również możliwość umówienia spotkania na stronie internetowej www.klif.pl. Elektroniczny formularz, za pomocą, którego można zarezerwować bezpłatne spotkanie ze stylistką w Centrum Handlowym Klif, dostępny jest w dziale „Moda i Styl”.

Centrum Handlowe Klif Warszawa serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje stylistek!

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Relacja ze spotkania Adios kilogramos

W dniu 4 lutego w Holmes Place w Hotelu Marriott odbyła się oficjalna premiera książki "Adios kilogramos" dietetyczki Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr...

Zamknij