Ekskluzywna fuzja sportu z modą

Zaprojektowane przez mistrza Armaniego elitarne kolekcje EA7/Reebok oraz Emporio Armani/Reebok to genialne połączenie sportu z elementami mody. Od września są dostępne tylko w jedynym miejscu w Polsce – w sklepie firmowym Reebok w Złotych Tarasach w Warszawie! Zobacz specjalnie stworzony filmik z wyjątkowej sesji zdjęciowej. O współpracy mistrza z marką Reebok opowiada dyrektor kreatywny Vogue, Robin Derrick.

Globalna współpraca Gorgio Armani i Reeboka zaowocowała stworzeniem specjalnych kolekcji łączących w sobie aktywny styl życia ze sportem. Marki EA7 i Emporio Armani znane ze swojego stylu „sporty and sexy” wykorzystały innowacyjność i zaawansowane technologie Reeboka. Efektem tej współpracy są nowoczesne stroje dla wymagających kobiet i mężczyzn.

Obie kolekcje oddają sportowego ducha marki Reebok pokazane przez jednego z najbardziej znanych na świecie kreatorów mody.
„Odzież sportowa oraz odzież przeznaczona dla osób aktywnych stały się ważną częścią garderoby współczesnego człowieka. Chcę zaproponować moim klientom stroje sportowe, ktore będą stylowe i wygodne. Współpraca z Reebokiem jest naturalną konsekwencją tego pragnienia” – mówi Giorgio Armani.

EA7/Reebok oraz Emporio Armani/Reebok to genialne połączenie sportowej elegancji i świata mody. Unikalna kolekcja została stworzona z najwyższej jakości materiałów pod czujnym okiem samego Giorgio Armaniego. Nowoczesne buty i stroje powstały z myślą o aktywnych, wymagających i znających się na modzie konsumentach, dla których liczy się każdy detal.

Obie kolekcje będą dostępne wyłącznie w butikach Emporio Armani, wyselekcjonowanych sklepach Reeboka oraz innych starannie wybranych salonach sportowych na całym świecie. W Polsce do nabycia już teraz w sklepie firmowym Reebok w Złotych Tarasach w Warszawie.

Zobacz ekskluzywny film ukazujący „od kuchni” sesję zdjęciową obydwu kolekcji. Przed kamerą wypowiada się dyrektor kreatywny Vogue, Robin Derrick, stylista William Gilchrist oraz modele, którzy brali udział w sesji dla Armani/Reebok – Tom oraz Shelby.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Jak zgubić świąteczny tłuszczyk?

Święta, święta i po świętach… Z całą pewnością, każdy z nas zakończył Boże Narodzenie z pełnym brzuchem i kilkoma nadmiarowymi...

Zamknij