Karnawałowa feeria barw nowych, zimowych lakierów do paznokci

Doskonała jakość wzbogacona została systemem „strong formula”, który gwarantuje trwałość i pożądany wygląd paznokci przez bardzo długi czas.

Tegoroczny karnawał mieni się głębokimi kolorami, ale też wesoło połyskuje jasnymi drobinkami brokatu. Takie właśnie są lakiery Winter Fever – 12 nowych kolorów – od nasyconej czerwieni, poprzez skrzące w świetle fajerwerków złoto i srebro, do najmodniejszych fioletów.

Precyzyjną aplikację zapewnia elastyczny pędzelek, a lakier równomiernie i dokładnie pokrywa całą płytkę paznokcia. Jednolita, przyjemnie kremowa konsystencja sprawia, że malowanie staje się przyjemnością. Lakier doskonale przylega do powierzchni, dzięki czemu utrzymuje się na paznokciach przez wiele dni, zapewniając im elegancki i zadbany wygląd.

Zastosowana „strong formula” zauważalnie wydłuża czas nienagannie wyglądających dłoni, a w konsekwencji oszczędza czas oddalając konieczność kolejnych aplikacji.

Lakiery Winter Fever nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy aldehydy, a zatem są bezpieczne dla paznokci i nie powodują ich nadmiernego zniszczenia.

Winter Fever to doskonała propozycja dla wymagających kobiet, które lubią błyszczeć oraz cenią wysmakowane kolory i elegancję.

Pojemność – 9 ml
Rekomendowana cena detaliczna – 7,20zł

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Bezpłatne konsultacje stylistek już od 3 września ponownie w Centrum Handlowym Klif Warszawa

Każda klientka Centrum Handlowego Klif Warszawa będzie mogła umówić się na spotkanie z profesjonalną stylistką i bezpłatnie otrzymać porady dotyczące...

Zamknij