Karnawałowa feeria barw nowych, zimowych lakierów do paznokci

Doskonała jakość wzbogacona została systemem „strong formula”, który gwarantuje trwałość i pożądany wygląd paznokci przez bardzo długi czas.

Tegoroczny karnawał mieni się głębokimi kolorami, ale też wesoło połyskuje jasnymi drobinkami brokatu. Takie właśnie są lakiery Winter Fever – 12 nowych kolorów – od nasyconej czerwieni, poprzez skrzące w świetle fajerwerków złoto i srebro, do najmodniejszych fioletów.

Precyzyjną aplikację zapewnia elastyczny pędzelek, a lakier równomiernie i dokładnie pokrywa całą płytkę paznokcia. Jednolita, przyjemnie kremowa konsystencja sprawia, że malowanie staje się przyjemnością. Lakier doskonale przylega do powierzchni, dzięki czemu utrzymuje się na paznokciach przez wiele dni, zapewniając im elegancki i zadbany wygląd.

Zastosowana „strong formula” zauważalnie wydłuża czas nienagannie wyglądających dłoni, a w konsekwencji oszczędza czas oddalając konieczność kolejnych aplikacji.

Lakiery Winter Fever nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy aldehydy, a zatem są bezpieczne dla paznokci i nie powodują ich nadmiernego zniszczenia.

Winter Fever to doskonała propozycja dla wymagających kobiet, które lubią błyszczeć oraz cenią wysmakowane kolory i elegancję.

Pojemność – 9 ml
Rekomendowana cena detaliczna – 7,20zł

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
KOBIETY MOCY. Katarzyna Majak

KOBIETY MOCY Katarzyna Majak Galeria EGO, Ul. Wyspiańskiego 41/3, 60-751 Poznań Wernisaż: 21.03.2014 godz. 19:00 Wystawa: 22.03.2014- 30.04.2014 Spotkanie autorskie:...

Zamknij