Kayah i Nina Pastori zaśpiewają na finale Festiwalu GITARA+ Ladies we Wrocławiu!

 

Środowy koncert Niñi Pastori w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu zwrócił uwagę samej… Kayah! Podobne gusta artystyczne wokalistek sprawiły, że obie z radością podjęły się wspólnego występu.

Niña Pastori
Kayah i Niña Pastori zaśpiewają na finale Festiwalu GITARA+ Ladies we Wrocławiu!

Niña Pastori ma na swoim koncie 5 nominacji, 3 latynoskie nagrody Grammy i ponad 2 miliony sprzedanych płyt. Hiszpańska gwiazda flamenco występowała też z takimi artystami, jak: Paco de Lucía, Carlos Santana, Camarón de la Isla, Tomatito, Alejandro Sanz i Vincente Amigo. Śpiewaczka uczestniczyła również w nagraniu ścieżki dźwiękowej do filmów: Fugitivas Miguela Hermosilla i Flamenco, Flamenco Carlosa Saury.

Kayah i Niña Pastori zaśpiewają na finale Festiwalu GITARA+ Ladies we Wrocławiu!
Kayah i Niña Pastori zaśpiewają na finale Festiwalu GITARA+ Ladies we Wrocławiu!

Z kolei Kayah to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka wydała w sumie 10 albumów prezentujących jej fascynacje muzyką folkową (”Kayah i Bregović”, “Transoriental Orchestra), klubową (“Zebra”, “JakaJaKayah”, “Stereo typ”), soulową i jazzową (“Kamień”, “Skała”), a nawet klasyczną (“Kayah & Royal Quartet”). Teraz po raz pierwszy będziemy mogli usłyszeć jej wokal w wersji flamenco!

Koncert Wyśpiewać Flamenco rozpocznie się w najbliższą środę o godz. 19:00 w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Bilety na to widowisko są dostępne na www.tbox24.pl oraz w kasach Narodowego Forum Muzyki.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Makijaż jane iredale zachwyci kobiety wiosną 2018!

We wtorek, 20 marca br., w warszawskiej Akademii Makijażu Mineralnego Protea Art odbyły się: prezentacja wiosennej kolekcji pretty in a...

Zamknij