Kocham Cię, Polsko! – Czego się boją mężczyźni?

Gabriela Machlowska

Gabriela Machlowska

Teoretycznie prawdziwy facet nie boi się niczego. A jak to wygląda w praktyce? Odpowiedzi udzieliła Katarzyna Żak.
Pytanie o to, czego boją się mężczyźni padło w ósmym odcinku Kocham Cię, Polsko!, w rundzie 5 sekund. Polega ona na tym, by w ciągu tytułowego czasu na pytanie zadane przez prowadzącą Basię Kurdej-Szatan udzielić trzech odpowiedzi. Według Katarzyny Żak mężczyźni boją się: kobiet, pająków i… samochodów!

Gabriela Machlowska

Gabriela Machlowska

W ósmym odcinku Kocham Cię, Polsko! zmierzyli się aktorzy popularnych polskich seriali: Rancza i Ojca Mateusza. W drużynie Tomasza Kammela zobaczyliśmy policjantów z Sandomierza: Rafała Cieszyńskiego, Michała Pielę i Artura Pontka. Ekipę Antoniego Królikowskiego reprezentowali natomiast mieszkańcy Wilkowyj: Ilona Ostrowska, Piotr Ligienza i Katarzyna Żak. W początkowych rundach szczęście zdecydowanie bardziej sprzyjało drużynie Tomka. Schody zaczęły się podczas Urodzin, gdy prezent-bomba wybuchł w rękach Artura Pontka i aż 32 punkty trafiły na konto zespołu Antka. Od tej pory dobra passa nie opuszczała aktorów Rancza. Najwięcej emocji jak zwykle wzbudził Finał. Aż dwukrotnie szansę zakręcenia kołem fortuny miała drużyna Tomka, ale za pierwszym razem zdobyła tylko trzy punkty, a za drugim minus pięćdziesiąt, co ostatecznie przekreśliło jakiekolwiek szanse na jej zwycięstwo. Z ponad stupunktową przewagą odcinek wygrała ekipa Antka Królikowskiego.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Mała Retrospektywa. Sławomir Toman

   

Zamknij