Komedia na święta

Komedia na święta

Komedia na święta

Kolejny rok już niemal za nami! W grudniu w Klubie Komediowym będzie można zobaczyć najlepsze produkcje 2016 roku, świąteczne edycje wybranych spektakli, a także premierowe pokazy „Hotelu asteroid. Space opery w trzech scenach”. Rozrywkowe wieczory uświetnią również zaproszeni goście, m.in. prof. Jerzy Bralczyk. Nasi widzowie będą też mogli wziąć udział w akcjach charytatywnych, a w Nowy Rok – wejść tanecznym krokiem.

Improwizacja

Świąteczne spektakle improwizowane mogą być doskonałą odskocznią od gonitwy za prezentami, sprzątania i planowania wigilijnego menu. Przygotowania do świąt umilą nam wizyty gości Teatru Improwizowanego Klancyk: muzyków z zespołu Jerz Igor oraz profesora Jerzego Bralczyka.

Także Wieczór Krótkich Gier będzie miał wyjątkową, świąteczną odsłonę. Gry mają odgórne założenia, jednak to widzowie podsuną nam inspiracje do scen, np. w postaci haseł: „karp w wannie” czy „kolejka do punktu pakowania prezentów”! Po grach zapraszamy do wspólnego stołu. Podczas przedwigilijnego Nawijaka – wieczoru anegdot – każdy chętny będzie mógł opowiedzieć swoją historię, którą nagrodzimy szotem wódki. To, czy będzie ona zimna, zależy od publiczności.

A poświąteczne zmęczenie zniwelują artyści Klubu Komediowego grający w bożonarodzeniowy poniedziałek. Wspólnie postaramy się poradzić sobie z Zespołem stresu poświątecznego.
Codziennie w Klubie czekają na widzów spektakle improwizowane w wykonaniu grup Hofesinka, Hulaj, Hurt Luster, Humbuk; a także projekty klubowe – Musical improwizowany, Sobota wieczór oraz Bitwa na dubbingi.

Stand-up

Na scenie Klubu zagoszczą znani polscy stand-uperzy: Antoni Syrek-Dąbrowski i Bartosz Zalewski. Z kolei Michał Kempa kolejny raz zaprosi śmiałków do wystąpienia na otwartym wieczorze talentów. Artyści ze Stand-up Polska wesprą również Szlachetną Paczkę, występując podczas wieczoru charytatywnego, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie najuboższych rodzin.

Komedia na święta

Komedia na święta

Spektakle

Na scenę powracają autorskie produkcje Klubu: najnowsze odcinki „Fabularnego przewodnika po…”, czyli serialu scenicznego, który w swojej formule odnosi się do dawnych tradycji kabaretu literackiego.

W noworoczny klimat wprowadzą widzów spektakle kabaretowej space opery – „Hotel asteroid. Space opera w trzech scenach”. Co by się stało, gdyby wszystkich Polaków wystrzelono w kosmos? To pytanie leży u podstaw opowiadanej historii. Widzowie jednak nie dowiedzą się, dlaczego tak się wydarzyło, lecz zobaczą, co się dzieje, kiedy w lobby Hotelu Asteroid spotyka się osiem polskich osobowości. Spektakl miał swoją premierę w listopadzie na deskach warszawskiego Teatru Studio. W grudniu będzie można go zobaczyć na naszej scenie trzykrotnie – w tym w wieczór sylwestrowy!

Komedia na święta

Komedia na święta

Imprezy

W związku z wizytą prof. Jerzego Bralczyka, organizujemy Literatkę! Maciej Buchwald przygotuje różne przeszkody i wyzwania językowe. Będą rebusy, słowne szarady, zgadywanki, a na koniec – dyktando! Z kolei 30 grudnia zapraszamy na Przedsylwester. Bo choć stary rok nie może wiecznie trwać, to zabawa sylwestrowa może potrwać jeden dzień dłużej. Wysokiej klasy wodzirejkę i puszczanie piosenek zapewni kolektyw Tańce i Piosenki.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Zakładasz sklep internetowy? Sprawdź, co powinnaś wiedzieć

Wielu osobom, zwłaszcza tym które nie mają doświadczenia w prowadzeniu sklepu stacjonarnego, wydaje się, że założenie sklepu internetowego jest bardzo...

Zamknij