Komedia na święta

Komedia na święta

Komedia na święta

Kolejny rok już niemal za nami! W grudniu w Klubie Komediowym będzie można zobaczyć najlepsze produkcje 2016 roku, świąteczne edycje wybranych spektakli, a także premierowe pokazy „Hotelu asteroid. Space opery w trzech scenach”. Rozrywkowe wieczory uświetnią również zaproszeni goście, m.in. prof. Jerzy Bralczyk. Nasi widzowie będą też mogli wziąć udział w akcjach charytatywnych, a w Nowy Rok – wejść tanecznym krokiem.

Improwizacja

Świąteczne spektakle improwizowane mogą być doskonałą odskocznią od gonitwy za prezentami, sprzątania i planowania wigilijnego menu. Przygotowania do świąt umilą nam wizyty gości Teatru Improwizowanego Klancyk: muzyków z zespołu Jerz Igor oraz profesora Jerzego Bralczyka.

Także Wieczór Krótkich Gier będzie miał wyjątkową, świąteczną odsłonę. Gry mają odgórne założenia, jednak to widzowie podsuną nam inspiracje do scen, np. w postaci haseł: „karp w wannie” czy „kolejka do punktu pakowania prezentów”! Po grach zapraszamy do wspólnego stołu. Podczas przedwigilijnego Nawijaka – wieczoru anegdot – każdy chętny będzie mógł opowiedzieć swoją historię, którą nagrodzimy szotem wódki. To, czy będzie ona zimna, zależy od publiczności.

A poświąteczne zmęczenie zniwelują artyści Klubu Komediowego grający w bożonarodzeniowy poniedziałek. Wspólnie postaramy się poradzić sobie z Zespołem stresu poświątecznego.
Codziennie w Klubie czekają na widzów spektakle improwizowane w wykonaniu grup Hofesinka, Hulaj, Hurt Luster, Humbuk; a także projekty klubowe – Musical improwizowany, Sobota wieczór oraz Bitwa na dubbingi.

Stand-up

Na scenie Klubu zagoszczą znani polscy stand-uperzy: Antoni Syrek-Dąbrowski i Bartosz Zalewski. Z kolei Michał Kempa kolejny raz zaprosi śmiałków do wystąpienia na otwartym wieczorze talentów. Artyści ze Stand-up Polska wesprą również Szlachetną Paczkę, występując podczas wieczoru charytatywnego, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie najuboższych rodzin.

Komedia na święta

Komedia na święta

Spektakle

Na scenę powracają autorskie produkcje Klubu: najnowsze odcinki „Fabularnego przewodnika po…”, czyli serialu scenicznego, który w swojej formule odnosi się do dawnych tradycji kabaretu literackiego.

W noworoczny klimat wprowadzą widzów spektakle kabaretowej space opery – „Hotel asteroid. Space opera w trzech scenach”. Co by się stało, gdyby wszystkich Polaków wystrzelono w kosmos? To pytanie leży u podstaw opowiadanej historii. Widzowie jednak nie dowiedzą się, dlaczego tak się wydarzyło, lecz zobaczą, co się dzieje, kiedy w lobby Hotelu Asteroid spotyka się osiem polskich osobowości. Spektakl miał swoją premierę w listopadzie na deskach warszawskiego Teatru Studio. W grudniu będzie można go zobaczyć na naszej scenie trzykrotnie – w tym w wieczór sylwestrowy!

Komedia na święta

Komedia na święta

Imprezy

W związku z wizytą prof. Jerzego Bralczyka, organizujemy Literatkę! Maciej Buchwald przygotuje różne przeszkody i wyzwania językowe. Będą rebusy, słowne szarady, zgadywanki, a na koniec – dyktando! Z kolei 30 grudnia zapraszamy na Przedsylwester. Bo choć stary rok nie może wiecznie trwać, to zabawa sylwestrowa może potrwać jeden dzień dłużej. Wysokiej klasy wodzirejkę i puszczanie piosenek zapewni kolektyw Tańce i Piosenki.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Nie dzieli nas nic. Rusza IV Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier

NIE DZIELI NAS NIC to hasło, które staje się rzeczywistością. Podczas Warszawskiego Tygodnia Kultury bez Barier brak kasy, czasu czy...

Zamknij