• LifeStyle
  5 sposobów na skuteczne zabójstwo stresu

  Zbyt wiele obowiązków każdego dnia, szybkie tempo życia oraz brak czasu na własne pasje czy zwykły relaks – to czynniki, które mogą wywoływać stres. Odczucie to znane jest większości z nas, a kojarzymy je przede wszystkim z negatywnymi emocjami i zmęczeniem.

 • Zdrowie
  Co się dzieje w głowie kobiety, gdy jej partner ma problem z erekcją?

  Nie jest tajemnicą, że kobieca wyobraźnia jest niemal bezgraniczna. Na pełnych obrotach zaczyna pracować zwłaszcza wtedy, gdy jej partner zaczyna borykać się z problemami z erekcją. Co dzieje się wtedy w głowie większości kobiet i gdzie faktycznie leży prawda? Dotychczas panowało przekonanie, że trudności z wywołaniem oraz utrzymaniem wzwodu dotyczą wyłącznie starszych mężczyzn. Z zaburzeniami […]

 • Zdrowie
  Dlaczego warto przyjmować magnez?

    Magnez nie bez powodu nazywany jest „pierwiastkiem życia”. Jest niezbędnym elementem najważniejszych reakcji enzymatycznych, dlatego jego niedobory są szczególnie groźne dla zdrowia. Czy jednak magnez w formie leku albo suplementu diety faktycznie wyrówna poziom tego ważnego pierwiastka?

 • Zdrowie
  Ból miesiączkowy cię ogranicza? Możesz z nim walczyć!

  Ból brzucha towarzyszący miesiączce potrafi być bardzo dokuczliwy. Część kobiet odczuwa dolegliwości na tyle silnie, że są zmuszone nawet do rezygnacji z codziennych aktywności. Nie oznacza to jednak, że tak musi pozostać, bo z bólem miesiączkowym można walczyć.

 • Zdrowie
  Zdrada – rozstać się czy wybaczyć?

  Mogłoby się wydawać, że jeśli o zdradzie dowiadujesz się od partnera, łatwiej mu wybaczyć. Skoro sam się przyznał, to znaczy, że żałuje, że zamierza z tym skończyć albo że już to zrobił. Ból jest jednak taki sam jak w sytuacji, gdy tylko się domyślasz, że on kogoś ma. Dowody zdrady można pozyskać z pomocą wyspecjalizowanej […]

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"