Polska moda ślubna doceniona w Toronto

Polska alternatywna moda ślubna doceniona w Toronto

Agata Wojtkiewicz została pierwszą polską projektantką zaproszoną do udziału w kanadyjskiej prezentacji mody ślubnej. W Trunk Show w Loversland biorą udział największe marki. takie jak: Rime Arodaky, Rue de Seine czy Elizabeth Fillmore.

Światowe tendencje w modzie ślubnej od kilku sezonów wskazują na nowoczesne rock’n’rollowe stylizacje. W Polsce trend ten  znajduje coraz więcej zwolenniczek. Agata Wojtkiewicz to jedna z przedstawicielek wspomnianego nurtu, który z powodzeniem prezentuje w Polsce i za granicą.

Prostota zwycięża

,,Wierzcie lub nie, ale suknia ślubna musi byś odzwierciedleniem osobowości i temperamentu panny młodej. Projekty Agaty Wojtkiewicz są nowoczesne i minimalistyczne w swej formie. Proste linie, strukturalne cięcia (…) jesteśmy zafascynowani tą wspaniałą kolekcją (…)! – czytamy na stronie LoversLand. Trunk Show z udziałem Agaty Wojtkiewicz odbył się 23 lutego i trwał 3 dni.

Zaproszeni goście mogli zapoznać się z sukienkami i docenić nowoczesne wzornictwo orz ekskluzywny materiał w postaci jedwabnych krep i koronek Sophie Hallette. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Odżywiaj skórę wiosną!

Zacznij od peelingu W przypadku cery suchej zalecany jest peeling enzymatyczny. Jeśli natomiast jesteś posiadaczką cery mieszanej – na policzki...

Zamknij