Garnier hyaluronic aloe jelly – ultralekka formuła, sygnowana nazwiskami dwóch najlepszych przyjaciółek

Garnier Hyaluronic aloe jelly – ultralekka formuła, sygnowana nazwiskami dwóch najlepszych przyjaciółek

 Wybór odpowiedniej twarzy, która będzie sygnowała produkt, jest dla marki wyjątkowo ważny – każda osoba podpisująca się pod jej ideą, aby być autentyczna dla odbiorcy, musi faktycznie wierzyć w produkt i wartości wspieranej marki oraz odzwierciedlać je w swoim życiu. 

W czerwcu 2019 roku, podczas konferencji prasowej, Garnier zaprezentował nową wizję marki. Chcąc być naturalnym wyborem każdej Polki, marka zdecydowała się stawiać na jeszcze bardziej naturalne produkty, zapewniające optymalną skuteczność, przy jednoczesnym poszanowaniu dla środowiska naturalnego (dzięki prowadzeniu polityki zrównoważonego rozwoju). Idealnym uosobieniem wartości i obietnic Garnier stała się zaprezentowana nowość – Hyaluronic Aloe Jelly, czyli ultralekki, nawilżający żel do twarzy, którego formuła opiera się na połączeniu organicznego ekstraktu z aloesu oraz kwasu hialuronowego naturalnego pochodzenia. Co ważne – aloes użyty w produkcie ma sprawdzone i certyfikowane pochodzenie, ponieważ wydobywany jest lokalnie w przez rolników w Meksyku, w sposób chroniący tamtejsze lasy deszczowe. Połączenie składników pozwalających na uzyskanie optymalnego nawilżenia skóry, potrzebowało oczywiście Ambasadorek, odzwierciedlających idee, które stoją za produktem. Idealnym duetem okazały się nowe Ambasadorki Hyaluronic Aloe Jelly – Kasia Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha. Prywatnie przyjaciółki, które spotkały się ponownie, tym razem, aby wesprzeć produkt, w który faktycznie wierzą.

Obie otwarcie mówią, jak ważna jest dla nich ochrona środowiska oraz świadomość i odpowiedzialność za własne decyzje, które mają na środowisko  wpływ. To sprawia, że stały się one idealnym uosobieniem najważniejszej wizji marki Garnier. Obie cenią  naturalny skład oraz to, gdzie i z jakich źródeł pochodzą składniki produktów. Wierzą, że pielęgnacja dostępna dla każdego, może zdziałać cuda, dlatego stawiają na skład a nie na cenę. Obie podkreślają też, że najlepszy produkt to taki, który możesz polecić swojej przyjaciółce. A one polecają sobie nawzajem Hyaluronic Aloe Jelly, od Garnier, naturalnie.

Dzięki swojej konsystencji i wyjątkowej formule pełnej drogocennych składników, Garnier Hyaluronic Aloe Jelly szybko się wchłania, zostawiając cerę świeżą, a jednocześnie pełną blasku i nawilżoną aż do 48h. Garnier, jako marka będąca ekspertem w dziedzinie wykorzystywania naturalnych składników, tworząc Hyaluronic Aloe Jelly, postawiła na innowacyjną formułę łączącą dwa niezawodne składniki z dziedziny natury i nauki:

  • Organiczny ekstrakt z aloesu jest naturalnym składnikiem bogatym w substancje odżywcze i minerały. Posiada również silne substancje nawilżające i regeneracyjne. Ze względu na jego właściwości od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem w kosmetyce.
  •  Kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia to składnik aktywny, zdolny do wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
The Inspector Cluzo kolejną gwiazdą 24. Przystanku Woodstock

Podczas poniedziałkowej audycji "Zaraz Będzie Ciemno" Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP - organizatora Przystanku Woodstock, ogłosił, że kolejną gwiazdą...

Zamknij