Edyta Górniak zalała się łzami w „The Voice of Poland”

Edyta Górniak zalała się łzami w „The Voice of Poland”

Przed nami ostatni przed odcinkami finałowymi etap talent-show. W Nokaucie zaśpiewa 28 uczestników – siedmioro z drużyny każdego trenera. Po występach Urszula Dudziak, Michał Szpak, Tomson i Baron oraz Edyta Górniak podejmą jedną z najważniejszych decyzji – wybiorą po cztery osoby, które będą miały szansę zaprezentować się podczas odcinków finałowych rozpoczynających się już w przyszłą sobotę.

Edyta Górniak zalała się łzami w „The Voice of Poland”

Wybór pomiędzy uczestnikami był niezwykle trudny o czym świadczą łzy, których Edyta Górniak nie była w stanie powstrzymać.
To jest ogromna odpowiedzialność. Każdy z was zasługuje na to, żeby móc się zaprezentować kolejny raz. Zanim oddamy decyzję w ręce widzów to jest nasza decyzja. I jest to bardzo trudne. Jakkolwiek kocham ten program ten regulamin jest bezlitosny – wyznała zapłakana trenerka.
Nie jest łatwo, no nie jest łatwo. Ja ją rozumiem… – ze współczuciem i zrozumieniem Urszula Dudziak skomentowała zachowanie Edyty Górniak.
Którzy uczestnicy przejdą do odcinków finałowych? Widzowie przekonają się już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Zdrada – rozstać się czy wybaczyć?

Mogłoby się wydawać, że jeśli o zdradzie dowiadujesz się od partnera, łatwiej mu wybaczyć. Skoro sam się przyznał, to znaczy,...

Zamknij