Gwiazdy wspierają #seniorchallenge

Gwiazdy wspierają #seniorchallenge. Foto Instagram @emilia_komarnicka_klynstra

Zbliżające się Boże Narodzenie będzie zupełnie inne niż wszystkie dotychczasowe. Nie spotkamy się ze swoimi bliskimi, zjemy wigilię w mniejszym niż zazwyczaj gronie i w znacznie smutniejszej atmosferze. Jednak nie dla wszystkich jest to nowość. Wielu seniorów pozbawionych rodziny przez lata spędza święta w pojedynkę. Z tego powodu powstał #seniorchallenge, mający zachęcić Polaków do wsparcia zbiórki na rzecz samotnych seniorów. Pierwsze zaangażowały się Edyta Herbuś i Emilia Komarnicka-Klynstra, następnie dołączyli do nich: Marcin Dorociński, Rafał Brzozowski, Mela Koteluk i znani influencerzy. Hasztag jest promocją akcji „Podaruj Wigilię” organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Za zebrane pieniądze stowarzyszenie zorganizuje posiłki, które następnie zostaną rozprowadzone po domach potrzebujących. Oprócz posiłku wolontariusze przyniosą seniorom upominek, a następnie połączą się online na chwilę rozmowy lub wspólne śpiewanie kolęd, aby umilić ten szczególny czas.

Akcję można wesprzeć, dokonując wpłaty na stronie www.podarujwigilie.pl. Koszt kolacji wigilijnej wraz z upominkiem i świąteczną ozdobą dla jednego seniora to 50 zł, jednak Stowarzyszenie zapewnia, że każda kwota jest ważna.
Ponadto zachęcamy do udostępniania w mediach społecznościowych zdjęć z bliskimi seniorami, podpisania ich hashtagami #seniorchallenge oraz #podarujwiglie, jak również wpisania adresu strony akcji. Rzućmy wyzwanie, oznaczmy znajomych w poście i pomóżmy samotnym seniorom!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Tribute to The Beatles – magiczny koncert w Sali Kongresowej już za nami.

„50 lat minęło…” a muzyka The Beatles pozostaje nieśmiertelna! Potwierdzeniem tego stwierdzenia był występ The Magic Of The Beatles. Publiczność...

Zamknij