Justyna Steczkowska płacze przez uczestniczkę

justyna steczkowska the voice of poland

Justyna Steczkowska płacze przez uczestniczkę.

W jednym z ostatnich odcinków programu „The Voice of Poland” Justyna Steczkowska została doprowadzona do łez. Gwiazda, która w 12. edycji popularnego programu znów wcieliła się w trenerkę, dała się ponieść wzruszeniu podczas jednego z występów.

Nokaut Justyny Steczkowskiej

Nokaut jest ostatnim etapem, przez który uczestnicy programu muszą przejść przed odcinkami na żywo. Jest to szczególnie brutalny odcinek, ponieważ z 7-osobowych drużyn w rywalizacji zostają tylko po 4 osoby. Reszta musi niestety pożegnać się z programem. Emocje sięgają więc zenitu! Tym razem jednak nawet najostrzejsza z jurorów, piosenkarka Justyna Steczkowska, nie mogła powstrzymać łez. Stało się tak za sprawą występu Marty Burdynowicz.

Niesamowity występ Marty Burdynowicz

Marta Burdynowicz w „The Voice of Poland” znalazła się w drużynie Justyny Steczkowskiej. Poza odwróceniem jurorskich foteli, udało jej się przetrwać także bitwę. Dzięki temu dotarła do fazy nokautów i… znokautowała wszystkich, w tym swoją trenerkę! Wokalistka zaśpiewała utwór „I’ll Never Love Again”, pochodzący z filmu „Narodziny gwiazdy”. W oryginale wykonali tę piosenkę Lady Gaga i Bradley Cooper. Chociaż było to ogromne wyzwanie, Burdynowicz poradziła sobie śpiewająco. Poza emocjonalną reakcją u Steczkowskiej, jej występ wywołał też silne uczucia u reszty panelu jurorskiego.

Pozamiatane bez ekipy sprzątającej – skomentował Baron.

Kontrowersyjne wybory

Justyna Steczkowska nie była jedyną jurorką, która stanęła przed trudnym zadaniem wyeliminowania połowy swojej drużyny. Chociaż jej podopieczna zachwyciła wszystkich obecnych, to nie był to jeszcze koniec turbulencji. Te jednak napotkali przede wszystkim inni trenerzy, a konkretniej Sylwia Grzeszczak i Marek Piekarczyk. Podjęli oni bowiem decyzje, które spotkały się z niezrozumieniem widzów. Szczególnie na Grzeszczak, która w panelu „The Voice of Poland” zasiada po raz pierwszy, po sobotnim odcinku wylała się fala krytyki. Wielu Internautów uważa, że piosenkarka pozbyła się uczestniczki, która miała szansę na wygraną. Niektórzy skomentowali nawet, że wyeliminowanie Małgorzaty Chruściel, o której nokaucie huczy od soboty cała Polska, zaskoczyło również pozostałych jurorów.

Justyna Steczkowska płacze

Komentarze w mediach społecznościowych były natomiast pełne pochwał pod kątem Justyny Steczkowskiej. Według fanów programu to właśnie ona najlepiej poradziła sobie jako trenerka. W jej drużynie została oczywiście także Marta Burdynowicz, która zachwyciła wcześniej swoim występem. Reakcję Justyny Steczkowskiej możecie obejrzeć poniżej.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Bartosz Porczyk zagra w Farinellim

Bartosz Porczyk zagra w Farinellim. Dwa miesiące po premierze płyty "Sprawca", wydanej nakładem Luna Music, Bartosz Porczyk oddaje widzom swój...

Zamknij