Powstaje drugi sezon serialu „Komisarz Mama”!

Powstaje drugi sezon serialu „Komisarz Mama”!

Marię Matejko, tytułową bohaterkę serialu „Komisarz Mama” pokochali zarówno widzowie, jak i dziennikarze. „Całość wciąga i właściwie po seansie pierwszego sezonu mogę powiedzieć, że czuję jedno – ogromny niedosyt”, „Wiosna należy do Pauliny Chruściel!” – pisali krytycy. Oglądalność pasma, w którym emitowany jest serial, wzrosła aż o 52% w porównaniu jesienną ramówką stacji Polsat.

Ruszają nagrania do drugiego sezonu

Już 21 kwietnia rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii produkcji. Aktorzy nie kryją radości z powodu powrotu na plan:

Wracamy na plan i bardzo się na to cieszę! Ponownie spotkam się z całą moją ekipą. Po tak specyficznym, trudnym roku pandemii, brakuje mi zawodowych spotkań, bycia z ludźmi, wymiany energii na żywo – nie „online”.  Myślę, że wszyscy cieszymy się na ten powrót, tym bardziej że pierwszy sezon i bohaterowie, których gramy spotkał się z dużą sympatią. Ta serdeczność widzów jest dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy  – mówi Paulina Chruściel, serialowa Maria Matejko. Z powodu powrotu do pracy cieszy się również odtwórca roli podkomisarza Piotra Żeromskiego, Wojciech Zieliński:

– Bardzo cieszę się z powrotu na plan, po zimowej przerwie nie mogę doczekać się pracy. Oczywiście czekam na spotkanie z ekipą, chcemy pokazać widzom, jak zmieniają się postacie, jak rozwijają się ich relacje. Mamy też nadzieję na ciekawe wątki kryminalne i trochę biegania z bronią. Ale przyznam, że równie mocno czekam na kajmak, który był serwowany na planie w poprzednim sezonie, liczę, że nic się w tej kwestii nie zmieni – komentuje aktor. Drugi sezon serialu „Komisarz Mama” będzie liczył 10 odcinków. Na ekranie oprócz Pauliny Chruściel i Wojciecha Zielińskiego ponownie zobaczymy Krystiana Wieczorka, Jakuba Wesołowskiego, Annę Dereszowską, Annę Matysiak, Arkadiusza Smoleńskiego i Joannę Niemirską. Do obsady dołączą Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
ENKLAWA w kinach w czerwcu

9 czerwca do kin wchodzi niemiecko - serbski film "Enklawa" w reż. Gorana Radovanovicia nagrodzony m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w...

Zamknij