Plejada gwiazd w serialu „Mecenas Porada”

mecenas porada

Plejada gwiazd w serialu „Mecenas Porada”. Foto Instagram @mecenasporada.fani

Jeśli jesteście fankami seriali sądowo-komediowych, to na pewno słyszałyście już o popularnej produkcji Polsatu. „Mecenas Porada” to historia adwokat Katarzyny Porady, która po zwolnieniu z pracy zakłada własną kancelarię… w centrum handlowym! Seria oparta jest na popularnym niemieckim pierwowzorze, „Danni Lowinski”.

Mecenas Porada

Serial „Mecenas Porada” miał swoją premierę już we wrześniu 2021. Do tej pory dostępny był jednak jedynie w Polsat Box Go. Teraz wreszcie mają szansę zapoznać się z nim widzowie telewizyjnego Polsatu. Kolejne odcinki pojawiają się na antenie co tydzień, w każdą środę. Pierwszy ukazał się 2 marca.

Aktorska śmietanka

W produkcji zobaczymy wiele znanych i cenionych polskich gwiazd. W główną rolę wcieliła się Aleksandra Domańska. Obok niej pojawia się Antoni Pawlicki. Poza tą dwójką można też podziwiać wspaniale dobraną stałą obsadę, a od czasu do czasu także niesamowitych gości. Najlepszym przykładem jest 5. odcinek serii, w którym zagrała prawdziwa plejada znanych nazwisk.

Zobacz także: Justyna Steczkowska płacze przez uczestniczkę

Batalia o odszkodowanie

W piątym odcinku, „Batalia o odszkodowanie”, mecenas Katarzyna Porada podejmuje się trudnej walki z dużym towarzystwem ubezpieczeniowym na rzecz Klaudii (Katarzyna Ucherska), która ma mocno zniekształconą twarz. Kobieta była ze swoim chłopakiem Kacprem (Karol Bernacki) na działce, potknęła się i upadła w ognisko. Odmowa wypłaty ubezpieczenia opiera się o spożycie alkoholu. Narzeczony Klaudii porzucił ją i żadne zabiegi Kasi nie są w stanie przekonać go do zeznań. W dodatku na straży syna stoi jego matka (Beata Kawka). Dlatego Kasia potrzebuje biegłego – eksperta od medycyny estetycznej, który potwierdzi przed sądem, że rekonstrukcja twarzy za jakiś czas może być kosztowna i ryzykowna. Mecenas Aleksander Wyrzykowski (Antoni Pawlicki) poleca adwokatce doktora Traszkę (Dariusz Kordek). Czy dzięki opinii lekarza Kasia udowodni w sądzie, że ubezpieczyciel naraża Klaudię na dodatkowe szkody psychiczne i fizyczne oraz skazuje na wieczne oszpecenie. Czy Kacper przeciwstawi się matce i w sądzie stanie po stronie Klaudii? Przekonajcie się w odcinku „Mecenas Porada”!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Katarzyna Cichopek pomaga kobietom pokochać siebie

28 września, w dniu inauguracji stacji 8TV w ogólnodostępnej telewizji naziemnej 8TV, odbędzie się premiera programu Nowa Ja!, z Katarzyną...

Zamknij