Powiększenie ust!

Osobom, które dostrzegają problem zbyt małych ust, chciałyby zmienić ich kształt bądź nadać im sprężystości poleca się zabiegi powiększania ust. Obecnie medycyna estetyczna zna wiele metod pozwalających w skuteczny i bezpieczny sposób powiększyć usta, a także przeprowadzić zabieg, którego efektem jest korekta ust.

Powiększanie ust z dr TILSZER nie jest zabiegiem prostym, ponieważ każde usta są wyjątkowe. Wymagają innego modelowania i podkreślania. Na szczęście, sprawna ręka doświadczonego lekarza może spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania. Zabiegi są dobrym rozwiązaniem zmniejszenia zmarszczek powstałych wskutek palenia papierosów lub starzenia się. Wykonuje się je także jeśli zachodzi konieczność rekonstrukcji lub potrzebna jest korekta asymetrii. Przynosi dobre efekty u osób z zanikającym kolorytem.

Ostatnie lata to ogromny wzrost zainteresowania zabiegami związanymi z poprawą kształtu oraz powiększeniem ust. Pacjentki mają do wyboru szeroką gamę środków, które w rękach doświadczonego specjalisty gwarantują pełne powodzenie.

Od kilku lat najpopularniejszą metodą powiększania ust jest wstrzykiwanie preparatów kwasu hialuronowego znanego pod nazwą Restylanu, Juvedermu czy Perlone, których efekty utrzymują się od paru miesięcy do wielu lat. Kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszym wypełniaczem, ponieważ jest naturalnie obecny w organizmie człowieka. Oprócz efektu powiększenia ust, kwas hialuronowy również je nawilża.

Powiększanie ust jest procedurą, podczas której lekarz podaje znieczulenie miejscowe, a następnie wstrzykuje preparat wybraną, najlepszą dla danego przypadku techniką.

Zabieg powiększania ust poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym, zatem nie wiąże się z odczuwaniem bólu. Może wystąpić jedynie lekkie odczucie rozpierania. Zaraz po nim może pojawić się niewielki obrzęk, którego wielkość w dużej mierze zależy od organizmu kobiety. Po kilku godzinach zazwyczaj wszelkie niedogodności znikają.

Zabieg nie wymaga hospitalizacji i po o 30 minutach można wrócić do swojego harmonogramu dnia.

Ważne!

Kobiety nie powinny powiększać ust w czasie ciąży i karmienia, w czasie miesiączki oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Kolekcjoner z Monako wykupił wszystkie prace polskiego artysty i inne sukcesy młodych twórców.

Są młodzi i piekielnie zdolni, a ich kariery rozwijają się błyskawicznie. Najlepszym przykładem jest Lech Bator, którego 70 obrazów kupił...

Zamknij