Super Jazda gwiazd i dziennikarzy

W programie nietypowych potyczek nie zabrakło powożenia konnego i wyścigów traktorkami ogrodowymi po torze przeszkód. Zwycięski laur wywalczyła już po raz kolejny ekipa dziennikarzy Panoramy.
Niedzielne popołudnie w Nadarzynie upłynęło pod znakiem konkursowej rywalizacji. Dziennikarze i aktorzy stanęli w szranki, aby zmierzyć się w oryginalnych konkurencjach. Każda drużyna, która wzięła udział w konkursie składała się z dwóch osób – powożącego i luzaka, którzy musieli również poradzić sobie jako kierowca i pilot.

 

fot. Super Jazda

W pierwszej konkurencji liczyła się sprawność uczestników w powożeniu zaprzęgiem konnym. Zadanie nie należało do najłatwiejszych: uczestnicy musieli posługiwać się lassem, przewieźć do mety szklankę pełną napoju tak, aby rozlać go jak najmniej, sprawdzić się jako rewolwerowiec i rzucić do celu kowbojskim kapeluszem. W kolejnej konkurencji uczestnicy Super Jazdy wcielali się w rolę kierowcy samochodu terenowego na torze pełnym stromych podjazdów i ostrych zakrętów. Westernowe potyczki zakończyły się przejazdem traktorkiem ogrodowym Stiga po trasie z przeszkodami – zwyciężała ekipa, która pokonała ją w najkrótszym czasie.
W klasyfikacji generalnej najlepiej wypadła ekipa dziennikarzy Panoramy z TVP2, w składzie: Radosław Masłowski i Marta Kielczyk. Kolejne miejsca zajęli aktorzy Magda Kizinkiewicz i Jacek Kawalec, Karolina Jakobsche TVP Warszawa i Ziemowit Pędziwiatr TVP Info. Nagrodzeni odebrali okazjonalne nagrody-upominki. Ekipa Panoramy stanęła na najwyższym podium, broniąc tym sposobem zeszłorocznego tytułu zwycięzcy. W konkursie Super Jazda wzięli udział popularni polscy aktorzy i dziennikarze. Razem bawili się m. in.: Jarosław Kret, Tomasz Stockinger, Ewa Bieniek, Justyna Sieniawska.
W tym roku gwiazdy i dziennikarze wzięli udział w konkursie Super Jazda już po raz dziewiąty. Impreza, wcześniej znana jako mistrzostwa aktorów i dziennikarzy w powożeniu, organizowana jest przez HG Film.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Fundacja Świętego Mikołaja z radiową Trójką pomagają dzieciom

Akcja „Idą Święta” w Trójce, to cykl czterech aukcji prowadzonych przez Kubę Strzyczkowskiego. W najbliższy piątek, 27 listopada w godz....

Zamknij